בנט פרסם פוסט על ״אחדות״ - בתוך דקות יותר מ-3,000 תגובות נגדו: ״לך הביתה, גנב קולות״ - 0404
בנט פרסם פוסט על ״אחדות״ – בתוך דקות יותר מ-3,000 תגובות נגדו: ״לך הביתה, גנב קולות״ ערוץ 20

בנט פרסם פוסט על ״אחדות״ – בתוך דקות יותר מ-3,000 תגובות נגדו: ״לך הביתה, גנב קולות״

הרשת החברתית נגד נפתלי בנט. גם בפוסט בקיר שלו עצמו, עם ישראל נגדו. בנט פרסם בשעה 14:28 פוסט ותוך דקות יותר מ-3,000 מגיבים כתבו נגדו ודרשו שיפנה את הכסא שעליו השתלט.

בנט כתב בין השאר: ״אני סוגר כעת שבוע ראשון עם האחריות הכבדה מכל – האחריות של ראש ממשלת ישראל. על כתפינו, על כתפיי, מוטלת המשימה לדאוג לעם ישראל ולמדינת ישראל. לאחד מחדש את העם, לא כסיסמה אלא כמשימה לביצוע מיידי. יש לי מחויבות אישית, ולצידה מחויבות היסטורית שנשענת על נצח העם היהודי במשך דורות. יש לי מחויבות אישית לדאוג לכלל אזרחי ישראל, ללא שום הבדל. לדאוג שכולם יהיו חלק. שגם מי שחושב אחרת ירגיש שייך. לשמור על הביחד״.

כאמור, בתוך דקות הוצף בנט בפוסט שלו עצמו בתגובות זועמות נגדו, גם מאלה שהצביעו לו בבחירות האחרונות.

יאיר כהן צמח כתב: ״אם אתה באמת דואג למדינה ולעם יותר מאשר למגלומניה שלך אז לך הביתה. אתה נמצא בתפקיד ללא תמיכה מהעם – בקושי שני מנדטים שתומכים בך ועשרות רבות של מנדטים, מליוני מצביעים מהימין ומהשמאל שבזים לך ולועגים לך ומתעבים אותך על המהלך המלוכלך שעשית. אין לך סיכוי לאחד את העם וכל דיבור שלך על הנושא הזה מגחיך אותך עוד יותר. זה קצת עצוב לראות את ראש ממשלת ישראל עושה צחוק מעצמו. לך הביתה למענך ולמען העם שאתה כה דואג לשלומו״.

רוני כתב: ״זמנך בהיסטוריה של הפוליטיקה הישראלית תם. עכשיו אתה בספירה לאחור כשהמצביעים יזרקו אותך לערימת האשפה של ההסטוריה על שלל הקויזלינגים שלה״.

כרמלה דאנה הגיבה לבנט: ״עשרת הדברות הם נר לרגלינו. לא תגנוב (דעת וקולות בוחרים) לא תשקר!!!! כל בלבולי המוח, אינם אלא, פטפוטי סרק. בממשלה בה יש ראשים רבים. כאשר, האחת אוסרת להניף את הדגל, השניה מבטלת הסכמים שנחתמו, האחר יושב במסעדה עם עיתונאי נעור (במכוון), די עם כל ההצגה הזאת״.

שי חי בן שימול כתב: ״אין לך שום לגיטימציה ציבורית!!!! אתה לא ראש הממשלה שלי!!!! סחטן פוליטי נמוך״.

גאנם בשאן כתב: ״נשנשת משהו היום עם מראענה או מי מחבריך בתנועה האיסלאמית״?

ליאור פריינטה ארקין: ״ראש ממשלה עם שישה מנדטים זה לא דמוקרטי בעליל. הונאת ציבור שלם״.

נטלי מגר: ״גם אם תהיה טוב בתפקיד זה לא יפצה על העובדה שקיבלת את התפקיד במרמה, בלי שום מנדט ציבורי!!! מחכים בציפייה שתסיים את הקדנציה ותעלם מהפוליטיקה בע"ה בקרוב!!! אתה לעולם לא תיהיה ראש הממשלה שלי״.

חנוך קליין כתב: ״אתה מתכוון שאתה צוחק עלינו שבוע ראשון. יאאלה קיבלת תואר רוה"מ תן למי שיודע מה לעשות לעבוד. לעולם תהיה גונב קולות״.

אופירה שטי כתבה: ״טובת המדינה?? נוכל!!! טובת כיסא ראש הממשלה זה מה שעניין אותך. בוא נראה מה אתה מסוגל להעביר עם הממשלה שהקמת. כבר בשבוע הראשון איילת הנוכלת מבקשת את עזרת האופוזיציה״.

תמר מרקוביץ׳ כתבה: ״דפקת בוק כמו ילד בר מצווה פתאטי לחלוטין״.

אילן ממן כתב: ״לעולם לא נכיר בך כראש הממשלה שלנו! תמיד תתפס כבובה על חוטים של השמאל שהפיל אותך ברישתו! תינוק שבוי אתה״.

כאמור, הפוסט של נפתלי בנט עמוס בתגובות נגדו ולמעשה חוץ מכמה תגובות בודדות בעדו (ייתכן ואנשיו דאגו להן), עם ישראל נגדו. בנוסף, לא קשה להבחין בפרופילי אווטאר (פייק פרופילים) שבאופן אוטומטי עושים לייק על פוסטים שלו. לא ברור האם זה יוזמה שלו או של מי מאנשיו או לא, אך עובדתית, בנט מקבל לייקים מפרופילים שמאחוריהם אין באמת בני אדם.

לכל התגובות נגד בנט לחצו כאן

פייסבוק

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]