צעדות מחאה יתקיימו ברחבי יו"ש בשל ההשתלטות הערבית על אדמות המדינה: "נלחמים על שטחי המולדת" - 0404
צעדות מחאה יתקיימו ברחבי יו כולה שלנו

צעדות מחאה יתקיימו ברחבי יו"ש בשל ההשתלטות הערבית על אדמות המדינה: "נלחמים על שטחי המולדת"

ביום שני הקרוב יתקיימו 14 צעדות ברחבי יו"ש, במחאה על ההשתלטות הערבית הבלתי חוקית על אדמות המדינה. המארגנים ציינו כי, הצעדות הן שלב ראשון במחאה, כפתיחה של סדרת פעולות שמטרתן לעצור את ההשתלטות הבלתי חוקית על שטחי המולדת.

"אנחנו יוצאים באירוע ראשון, ובעצם יוצאים למלחמה על שטחי המולדת ועל אדמות המדינה", אומרים המארגנים. "לציבור נמאס לראות כיצד המכונה המשומנת של הרשות נוגסת ונוגסת בשטחי יהודה שומרון, הציבור מפסיק להיות אדיש, אנחנו נעצור ברגלים את ההשתלטות הערבית. הצעדות יגיעו למקומות בהם ישנם השתלטות בלתי חוקית, ונמחה במקומות הללו. לצערנו ליד כל היישוב התופעה רווחות, ותושבי היישובים יצאו כל אחד לאזורו למחות. יחד נעצור את התופעה", הוסיפו המארגנים.

באירועים, שיכללו צעדות במרחבי יו"ש ועצרות מחאה בסיומם, יקראו המשתתפים לרה"מ נפתלי בנט, ולממשלה החדשה שלא להפקיר את השטח להשתלטות הרשות על אדמות המדינה. הצעדות צפויות להתקיים בכ-14 נקודות שונות, מדרום הר חברון ועד לצפון בקעת הירדן. מדובר באירוע המחאה חסר תקדים בשטחי יהודה ושומרון, והוא מתקיים בשיתוף שלל ארגונים, והמועצות האזוריות ביו"ש, ולע"נ אהוביה סנדק ז"ל.

במודעות אשר קוראות לציבור להשתתף באירוע נכתב: "יוצאים מהקופסה – נאבקים על אדמות המדינה. הערבים משתלטים על המרחב, וחונקים את ההתיישבות במהלך אסטרטגי של בנייה מאסיבית! אסור להיות אדישים. מתעוררים ולוקחים אחריות!" עוד נכתב כי, "נצא לצעדות בכל מרחבי יהודה ושומרון ונעצור ברגלים את ההשתלטות הערבית הבלתי חוקית, בסיום הצעדות יתקיימו עצרות בנקודות השונות".

כולה שלנו

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]