בלוק הימין חייב להיות מאוחד ולהתנגד לכל הצעת חוק של פייק ראש הממשלה | בועז גולן - 0404
צילום: שלמה מור, 0404

בלוק הימין חייב להיות מאוחד ולהתנגד לכל הצעת חוק של פייק ראש הממשלה | בועז גולן

את ממשלת הפייק של פייק ראש הממשלה נפתלי בנט חייבים להפיל וכמה שיותר מהר. בכל יום שעובר, הממשלה הזאת מסכנת את ביטחונה של ישראל ומסכנת יציבותה וזהותה של המדינה היהודית.

בנט, כבר סידר לשונאי ישראל ולתומכי טרור פתחון פה והבנה שהם יכולים לנהל כאן את העניינים. הנזק המשמעותי הזה כבר נעשה ואותו לא ניתן להשיב. כעת, בנט ממשיך לתת להם ככל העולה על רוחם, מאחר ועתידו האישי תלוי אך ורק בהם – בשונאי ישראל.

למעשה, את מדינת ישראל מנהלים כרגע שונאי ישראל. זהו החלום הרטוב והבלתי נתפס שהתגשם לאיחוד האירופאי, לארגונים הקיצוניים ביותר שרואים את ישראל כמדינת כל אזרחיה. ביטול המדינה היהודית. השיטה ברורה: השתלטות ממערכת המשפט, הזרמת נבחרי ציבור למערכת הישראלית, השתלטות על מוסדות המדינה וניהולה מאחורי הקלעים – עד להשגת שליטה מלאה. בנט הוא הבובה המנהלת כעת את ההצגה. הבמאי עושה בו כרצונו. על זה לא חלמו מעולם בקרן לישראל חדשה, בארגונים המסייעים בעולם וכמובן לא מדינות באירופה השונאות אותנו. מתנה שכזאת הם לא חלמו שהם יכולים לקבל.

על כולנו מוטלת החובה לבטל את רוע הגזרה. הממשלה הזאת מסכנת ממש את חיינו. את ממשלת בנט-לפיד אנחנו חייבים להוריד. מהר ככל האפשר.

האפשרות הפוליטית היחידה היא אי מתן לגיטימציה לממשלה המסוכנת הזאת. על בלוק הימין – ליכוד, ש״ס, יהדות התורה והציונות הדתית לקבל החלטה יצוקה בסלע: לא משתפים פעולה עם בנט בשום נושא. מתנגדים ממש לכל הצעה, גם אם ההצעה טובה לימין, לדת או למדינה. מסכנים אפילו את עצמנו עוד יותר, אבל ממשיכים להתנגד לו ולממשלתו. שום שיתוף פעולה. שיתוף פעולה איתו, אפילו בהצעה הקטנה ביותר או לחילופין – החשובה ביותר, משמעו לקיחת חלק בהמשך קיומה של ממשלה המסכנת את ביטחון ישראל וביטחון זהות המדינה היהודית.

הנוכלות הפוליטית של בנט חייבת לקבל תשובה מוחצת של אנטי בנט. אין שיתופי פעולה, אין שום קשר. לא יושבים איתו, לא נפגשים איתו. כלום. עד שיילך.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]