תושבי כוכב השחר הפגינו מול בתי השוטרים: "המחאות על מות אהוביה דעכו - ימ"ר ש"י חזרו להתנכל" - 0404
תושבי כוכב השחר הפגינו מול בתי השוטרים:

תושבי כוכב השחר הפגינו מול בתי השוטרים: "המחאות על מות אהוביה דעכו – ימ"ר ש"י חזרו להתנכל"

עשרות תושבים מכוכב השחר הפגינו הערב (רביעי) מול ביתם של שוטרים ממפלג פשיעה לאומנית בימ"ר ש"י. המחאה מתקיימת לאחר שבלשי ימ"ר ש"י הציבו בשעות הצהרים מחסום משטרתי בכניסה לישוב והתנכלו לתושבים במשך שעות ארוכות.

התושבים סיפרו כי בשעות הצהרים הגיעו בלשי ימ"ר ש"י לכביש הסמוך לכוכב השחר, וביצעו במקום מחסום משטרתי בו עוכבו תושבי הישוב במשך דקות ארוכות, ונדרשו מהם פרטים מזהים ללא עילה הנראית לעין וזאת בזמן שלכבים של ערבים איפשרו לעבור ללא בדיקה.

נזכיר כי לפני כחצי שנה נהרג אהוביה סנדק ז"ל כתוצאה מניגוח של בלשי ימ"ר ש"י ברכבו. התושבים מספרים כי מאז האירוע בו נהרג אהוביה סנדק, פחתה ההתנכלות למתיישבים, אולם בתקופה האחרונה שבו במפלג להתנכל למתיישבים.

ידידיה שליסל, תושב כוכב השחר שהשתתף במחאה, מסר: "לא יתכן ששוטרי ימ"ר שחשודים בהריגת הנער אהוביה סנדק, ממשיכים בתפקידם כאילו לא אירע דבר.

במקום שימצו את הדין עם השוטרים שגרמו למוות נער יהודי, בחרו במשטרה לטייח את הפרשה ולשוב לנהל רדיפה אובססיבית חסרת מעצורים אחרי התושבים ביהודה ושומרון.

הרדיפה הקשה הזו והגיבוי המערכתי להתנכלות מצד ימ"ר ש"י, הביאה בסופו של דבר להתרת דמם של תושבי הגבעות מה שגרם למקרה הטרגי בו נהרג נער יהודי.
כדי למנוע את הרצח הבא, צריך לעצור את הרדיפה במיידי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]