החוק לאיחוד משפחות | סמוטריץ': "בהקמת ממשלה עם תומכי טרור - בנט ושותפיו פוגעים ברוב היהודי" - 0404
החוק לאיחוד משפחות | סמוטריץ': יונתן זינדל, פלאש 90

החוק לאיחוד משפחות | סמוטריץ': "בהקמת ממשלה עם תומכי טרור – בנט ושותפיו פוגעים ברוב היהודי"

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מהציונות הדתית התייחס היום (רביעי) לחוסר היכולת של ממשלת בנט להאריך את חוק איחוד המשפחות המונע את התאזרחותם של מאות אלפי ערבים ומסתננים במסגרת של איחוד משפחות.

כדי להאריך את החוק בנט חייב את תמיכת האופוזיציה לאחר שהסיעות הערביות, כולל השותפה הקואליציונית רע"ם, מתנגדות בתוקף לחוק.

סמוטריץ': "אני רואה שמתחיל קמפיין מאורגן, מתוזמן וצבוע של מפלגת שמאלה על הראש שלנו בעניין חוק איחוד משפחות. אז נעשה סדר: חודשים אנחנו צועקים שלהקים ממשלה שנשענת על אויבי ישראל תומכי טרור זה אסון למדינה היהודית, ושקואליציה כזו לא תוכל לשמור על האינטרסים החיוניים של מדינת ישראל ותפגע בהם.

בנט בשל תאוות שלטון ונקם חסרת אחריות ובלתי נשלטת הסביר שאפשר "לשים הכל בצד", ו"לא פרנסה לא מעניין", טרפד בידיים ובמכוון הקמת ממשלת ימין שהיתה בהישג יד, פרץ כל קו אדום ערכי ודמוקרטי, וחבר לשמאל הקיצוני ולתומכי הטרור כדי לכפות את עצמו על אזרחי ישראל כראש מנהלה עם שישה מנדטים.

עכשיו, כדרכו, הוא מריץ ספינים ומניפולציות ומגלגל עיניים ואחריות על האופוזיציה. יש לנו אחריות אדירה על הכתפיים לעם ישראל ולמדינת ישראל. האחריות הזו מחייבת אותנו בראש ובראשונה לחשוף את השקר ולצרוב תודעתית את האיום הקיומי שבהישענות על תומכי טרור כדי למנוע שגיאה נוראה כזו בעתיד, להפיל את הממשלה הרעה הזו ולהקים במקומה ממשלה ציונית טובה לישראל. זה לא "יצר שלטון", ובכלל, השאיפה שלנו להחזיר את הימין לשלטון אינה מילה מגונה. זו משימתנו. השלטון הוא אמצעי לקידום ערכים ומדיניות טובה לישראל, ואת זה תעשה רק ממשלת ימין של המחנה הלאומי.

האופוזיציה טרם החליטה כיצד לנהוג בעניין, אבל דבר אחד צריך להיות ברור: בהקמת ממשלת שמאל קיצונית עם תומכי טרור, בנט ושותפיו פגעו ופוגעים בביטחון ישראל וברוב היהודי בה. האחריות לכך היא עליהם ועליהם בלבד. האחריות שלנו היא להראות להם כמה שיותר מהר את הדלת החוצה מהמערכת הפוליטית".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]