מת מפצעיו בן ה-74 שנפגע קשה בפיגוע הדריסה ברמלה: ״דמו של דסטאו אינו הפקר״ - 0404
מת מפצעיו בן ה-74 שנפגע קשה בפיגוע הדריסה ברמלה: ״דמו של דסטאו אינו הפקר״ תיעוד מבצעי מד״א

מת מפצעיו בן ה-74 שנפגע קשה בפיגוע הדריסה ברמלה: ״דמו של דסטאו אינו הפקר״

דסטאו ביסט בן ה-74, אשר נפצע אנושות לפני כשבועיים בפיגוע הדריסה ברמלה, נפטר הלילה (רביעי) מפצעיו.

כזכור, לפני כשבועיים שני ערבים דרסו ופגעו בעוצמה רבה בדסטאו, שנחבל ופונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים שמיר-אסף הרופא, כשהוא פצוע בינוני וסובל מחבלת ראש. על פי תיעוד המצלמות, לאחר הפגיעה הפורעים ניסו לשוב ולדרוס זוג נוסף אשר עמדו בסמוך לו, אך הם לא הצליחו בכך.

הפצוע נותר חבול על הכביש. עוברי אורח הזעיקו את כוחות ההצלה שטיפלו בו עד לפינוי בבית החולים וכאמור הלילה, נפטר מפצעיו. מהמטה לביטחון רמלה נמסר: ״אנו כואבים על לכתו של דסטאו ביסט הי"ד שנרצח על ידי מחבלים ברמלה. מי שחשב שהשקט חזר לרחובות רמלה טועה ובגדול. המשטרה וראש העיר מנסים לצייר מציאות שקרית שמתפוצצת לנו בפנים שוב ושוב.

אחרי שניסו לפוצץ מכונית ליד אשכול גנים, כעת דסטאו ביסט החזיר את נשמתו בזמן שצעד ברחובות רמלה. הגיע זמן שראש העיר יפסיק להתחבא וייתן תשובות. מי שהולך לישון בלילה עם רע"מ והמפלגות הערביות בקואליציה העירונית שלו, מתעורר בבוקר לנרצחים ברחובות רמלה. דמו של דסטאו אינו הפקר". (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]