שלטי ענק נתלו בסביבת ביתו של בנט ברעננה: ״הבטחת לחסל את הנהגת חמאס בעזה״ | צפו - 0404

שלטי ענק נתלו בסביבת ביתו של בנט ברעננה: ״הבטחת לחסל את הנהגת חמאס בעזה״ | צפו

קצת יותר מיממה עברה מאז השבעתו של נפתלי בנט לתפקיד רה״מ ובפרויקט לניצחון ישראל השיקו לפנות בוקר (שלישי) קמפיין משולב בשלטי חוצות וברשתות החברתיות, בדרישה ציבורית מבנט לממש את הבטחותיו והחזון שהציג באשר להנהגת חמאס בעזה, ולפעול לחיסולה.

שלטי החוצות אשר נתלו בין היתר בצמתים רחוב ויצמן פינת התדהר, וברחוב אחוזה פינת שברץ, מציגים ציטוט של בנט מנובמבר 2019, בו הוא קורא "לחסל את הנהגת החמאס בעזה", זו לצד הדרישה – ממשלה חדשה, מדיניות חדשה. העם דורש ניצחון!

במקביל לשילוט אשר נתלה כאמור מסביב לביתו של בנט וישאר שם בשבועיים הקרובים מתוך מטרה שיזכור את מחויבתו לעם ישראל בכל פעם שיצא ויחזור מביתו, מופץ בשעות אלו ברשתות החברתיות סרטון המציג אמירות והבטחות נוספות של בנט מהשנים האחרונות.

לדוגמא, אמר בנט: ״כל התפיסה הביטחונית של מדינת ישראל ב-20 השנים האחרונות, היא תפיסה שלא מבינה שאנחנו נמצאים במזרח התיכון מול חמאס", "חמאס חייב להבין שהוא ישלם מחיר אימתני על כל פגיעה באזרחי ישראל", "אסור למדינת ישראל להיכנע לאיומי הפרוטקשן של חמאס", ו-"אני אטפל בחמאס".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]