המלחמה על אדמות המדינה עולה שלב: צעדות ענק צפויות ברחבי יו"ש בשבוע הבא - 0404
המלחמה על אדמות המדינה עולה שלב: צעדות ענק צפויות ברחבי יו

המלחמה על אדמות המדינה עולה שלב: צעדות ענק צפויות ברחבי יו"ש בשבוע הבא

המאבק על אדמות המדינה ברחבי יו"ש עולה מדרגה. בשבוע הבא יתקיימו צעדות ברחבי יו"ש, במחאה על ההשתלטות הערבית הבלתי חוקית על אדמות המדינה. המשתתפים יקראו לרה"מ החדש, נפתלי בנט ולממשלתו שלא להפקיר את השטח להשתלטות הרשות על אדמות המדינה.

הצעדות יתקיימו ברחבי יו"ש ביום שני הבא בין השעות 16:30 ל-19:30 והן צפויות להתקיים בכ-14 נקודות שונות, מדרום הר חברון ועד לצפון בקעת הירדן. בצעדות צפויים לצעוד מאות עד אלפי משתתפים, אשר יקיימו בסיום הצעדות עצרות מחאה בהשתתפות רבנים, אישי ציבור, ח"כים ונציגי המועצות האזוריות.

אירוע המחאה הינו חסר תקדים, והוא מתקיים בשיתוף שלל ארגונים, והמועצות האזוריות ביו"ש, ולעילוי נשמתו של אהוביה סנדק ז"ל.

במודעות אשר קוראות לציבור להשתתף באירוע נכתב: "יוצאים מהקופסה – נאבקים על אדמות המדינה. הערבים משתלטים על המרחב, וחונקים את ההתיישבות במהלך אסטרטגי של בנייה מאסיבית! אסור להיות אדישים. מתעוררים ולוקחים אחריות!

נצא לצעדות בכל מרחבי יהודה ושומרון ונעצור ברגלים את ההשתלטות הערבית הבלתי חוקית, בסיום הצעדות יתקיימו עצרות בנקודות השונות".

הצעדות יתקיימו בסמוך לבניה בלתי חוקית ערבית ולאזורים בהם ישנה השתלטות ערבית בלתי חוקית על אדמות מדינה, בין השאר בסמוך לנחל קנה, ברוכין, אביתר, נחל שילה, עין סמיה, אדם, גוש אדומים – בבנימין, בבקעת הירדן, בגוש עציון ובהר חברון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]