עם ישראל נגד בנט | ברשת החברתית מייקי פוסטים רבים נגד ממשלתו: ״אין לה לגיטימציה״ - 0404
עם ישראל נגד בנט | ברשת החברתית מייקי פוסטים רבים נגד ממשלתו: ״אין לה לגיטימציה״

עם ישראל נגד בנט | ברשת החברתית מייקי פוסטים רבים נגד ממשלתו: ״אין לה לגיטימציה״

פוסטים רבים ברשת מייקי – הרשת החברתית של ישראל, פורסמו כנגד נפתלי בנט וממשלתו.

הרשת, שבה גולשים מידי יום עשרות אלפים, עמוסה בפוסטים פוליטיים – בחיבוק גדול לראש הממשלה בנימין נתניהו ולמי שהחליפו – נפתלי בנט.

דוד עמר כתב ברשת מייקי: ״תרימו את הראש, אל תהיו עצובים! סופו של הרע להפסיד והטוב לנצח! אנחנו הימנים הרוב במדינה! לממשלת הזדון והרמייה הזו אין שום לגיטמציה ציבורית! השמאל לא יוכל לרדות בנו לנצח! בסוף נשתחרר מכבלי השעבוד של ה״אליטה״ הקטנה המטוררללת הזו ונייסד בישראל דמוקרטיה מערבית אמיתית שמייצגת את רצון העם״.

דוד צדיק כתב: ״אם אפשר בלי תמונות של בנט.אני שותה קפה .וזה מבאס לי את המרירות של הקפה״.

דרור גבריאל כתב: ״ברוכים הבאים לתחילת הסוף… אבדה תקוותינו ולא חופשיים בארצנו.. לא כחול ולא לבן.. רק שחור משחור. סליחה על הטון הקודר אבל אם לא תיפול הממשלה הזו בתוך חודש חודשיים אז אני לא רואה מציאות טובה ואופק חיובי למדינה. צמאי דם החיים על החרב וגניבה מריחים את מה שקורה לנו ולא יהססו לתקוף בקרוב. ולראיה חמאס מאיים שוב וקורא לחיזבאללה להתערב וכמובן שוב להוציא את ערביי ישראל לרחובות וכל זה בגלל מצעד הדגלים ואח"כ יאמרו שבן גביר מתסיס או שביבי התקשר להנייה ואמר לו לירות״.

אלדר כתב: ״הנכדה של קסטנר מונתה לשרה האחראית על הרכבות והתחבורה הציבורית – מתי היא וליברמן מעמיסים את הדתיים והחרדים ברכבות בדרך למזבלה (או למשרפה?) ריבונו של עולם, אנא העבר במהרה ממשלת זדון מן הארץ״.

גלית אביבי כתבה: הסרתי את הלייק בדף "ראש ממשלת ישראל". עד לשובו של המלך, ממליצה לכל מי שהנו ימיני אמיתי לעשות זאת״.

מירב מלך כתבה: ״שמישהו יגלה לבנט שהנעליים גדולות עליו, אחרת הם יפלו לו בלי שירגיש ואז כמו בגדי המלך החדשים כולם יביטו בו עירום וילעגו לו״.

רשת מייקי:

באמצעות המחשב:
לחצו כאן

אפליקציית מייקי לאנדרואיד:

לחצו כאן

אפליקציית מייקי לאייפון:

לחצו כאן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]