בן גביר ליועמ"ש: "לחקור אם ישנם הסכמים מתחת לשולחן בין יש עתיד, ימינה ורע"ם" - 0404
בן גביר ליועמ אוליביה פיטוסי, פלאש 90

בן גביר ליועמ"ש: "לחקור אם ישנם הסכמים מתחת לשולחן בין יש עתיד, ימינה ורע"ם"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר פנה היום (שני) במכתב ליועמ"ש אביחי מנדלבליט והתריע כי ייתכן וישנם ההסכמים קואליציוניים שנערכו בין יש עתיד וימינה לרע"מ שאינם חתומים וקרא לחקור את העניין.

הפנייה נעשתה בעקבות התבטאות של ראש עיריית רהט ואיש רע"ם שאמר בראיון לרדיו גלי ישראל כי ״יש הסכמים לא חתומים מתחת לשולחן. אני אופטימי שלא יהרסו ויתנו מענה ולא הריסות. אני לא יכול לפרט אבל יש הבנות, המטרה להגיע להסדר".

ח"כ בן גביר: "ייתכן וישנם ההסכמים קואליציוניים שנערכו בין יש עתיד וימינה לרע"מ, שאינם חתומים והם "מתחת לשולחן", כדברי ראש עיריית רהט פאיז אבו סהיבאן ברדיו גלי ישראל.

אני בטוח שאין צורך להזכיר שהסכמים קואליציוניים מחויבים בפרסום ואינם יכולים להיות מוסתרים מעיני הציבור, האמירה של ראש עיריית רהט המתראיין לרדיו גלי ישראל בתור "איש רע"מ" מחויבת בדיקה בכל הכלים המשפטיים האם באמת נחתמו הסכמים גלויים יחד עם הסכמים מוסתרים.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]