עבירות מס, הלבנת הון, זיוף, מרמה והונאת נושים: לאחר חקירה של שנתיים נעצרו בני משפחה מהמרכז - 0404
עבירות מס, הלבנת הון, זיוף, מרמה והונאת נושים: לאחר חקירה של שנתיים נעצרו בני משפחה מהמרכז יוסי זמיר, פלאש 90

עבירות מס, הלבנת הון, זיוף, מרמה והונאת נושים: לאחר חקירה של שנתיים נעצרו בני משפחה מהמרכז

לפני כשנתיים פתחה יחידת ההונאה של מחוז ת"א בחקירה סמויה ביחד עם יחידת יהלום של רשות המיסים ויחידת החקירות הארצית בכונס הנכסים הרשמי, במהלכה נאספו ראיות נגד בני משפחה וחשודים נוספים אשר היוו כולם חלק ממסכת הלבנת הון והסתרת כספים הן מהנושים והן מהרשויות.

הבוקר הפכה החקירה לגלויה עם עיכובם של מספר חשודים בשנות ה-40 וה-20 לחייהם מאזור המרכז לתחנת המשטרה.

מהחקירה עולה כי אחד החשודים ניהל חברות תמ"א שונות טרם כניסתו להליך פשיטת רגל, תוך שהוא מסתתר מאחורי שורה של אנשי קש וחברות קש, קיבל כספים במרמה מרוכשים של דירות פוטנציאליות עתידיות והבריח כספים באמצעות חברות הקש, חשבונות הקש ומקורבים.

עוד העלתה החקירה כי החשוד הונה רוכשי מניות שקנו חברות ובמקרה אחר, חשד לפיו החשוד קיבל מיליונים אותם הסתיר במסגרת הליכי פשיטת הרגל שלו כאשר החשוד פועל לניתוב הכספים לחשבונות של חברות קש ומשם הכספים הגיעו ע"ש מקורבים לחשוד ולכיסו הפרטי.

יחד עם החשוד נעצרו גם בני משפחתו וחשודים נוספים בחשד כי לקחו חלק במעשי ההונאה והמרמה והם הובאו הבוקר לחקירה ביחידת ההונאה של מחוז ת"א כאשר בהתאם לצורכי חקירה וממצאיה הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בת"א.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]