ח"כ פינדרוס: "בנט ושקד מתכוונים לרסק לחלוטין את הסטטוס קוו בנושאי דת ומדינה" - 0404
ח פלאש 90

ח"כ פינדרוס: "בנט ושקד מתכוונים לרסק לחלוטין את הסטטוס קוו בנושאי דת ומדינה"

במפלגות החרדיות ממשיכים לשדר דאגה מנזקי ממשלת השמאל שצפויה לקום בשבוע הבא. יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ יצחק פינדרוס, התייחס לסעיפים האנטי דתיים במסגרת ההסכמים הקואליציונים בממשלת בנט-לפיד ותקף את ימינה.

ח"כ פינדרוס: "אחרי כל סיפורי הוטו שמכרו לנו בנט ושקד השבוע, מתברר שהם נכנעו ללא קרב ומתכוונים לרסק לחלוטין את הסטטוס קוו בנושאי דת ומדינה, ולייתר ולרוקן את הרבנות הראשית מכל תפקידיה.

‏פתיחת אזורי הכשרות והגיור משמעותה אחת: כל עבריין כשרות שנתפס – יוכל מיד לאתר לו 'הכשר' חדש ולהמשיך למכור טרפות, כל ניסיון לגיור בקומבינה – ימצא לו רב 'מתאים' שיזרום.

‏הדבר משול לתושב רעננה שהועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר לא אישרה לו הרחבת מרפסת, ומשכך הוא פונה לועדה המקומית של דימונה שתאשר.

אין זה הסכם קואליציוני, זהו הסכם כניעה ללא תנאי על חשבון היהדות, המסורת והרבנות הראשית לישראל.

‏היהדות התורנית תמשיך לשמור על הכשרות והגיור על פי ההלכה המסורה לנו מדור לדור, ותילחם למען הציבור המסורתי, עמו נמנים רוב רובם של תושבי מדינת ישראל, כדי למנוע את האפשרות להכשיל ולהטעות אותם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]