ההסתה האמיתית | "מחלת סרטן לכל המזרחיים, שתמותי במיתות משונות" - האזינו ל"איחולים" שקיבלה פעילת הימין - 0404

ההסתה האמיתית | "מחלת סרטן לכל המזרחיים, שתמותי במיתות משונות" – האזינו ל"איחולים" שקיבלה פעילת הימין

פעילת הימין, אורלי לב, ספגה אתמול (רביעי) נאצות קשות מפעילת שמאל הידועה בכינוי "מרים המקללת" בעקבות לייב שערכה ובו קראה להגיע להפגנה נגד ממשלת השמאל של בנט ולפיד.

אורלי לב סיפרה לחדשות 0404 כי "אתמול עשיתי לייב כדי להמריץ את ההסעות להפגנה היום. כל הלייב התקשרו ממספר חסום. אחרי שסגרתי את הלייב עניתי והיא התקשרה וטינפה בלי סוף".


עשרות שיחות הטרדה.

בחלק מהשיחה, אותה הקליטה אורלי לב, נשמעת פעילת השמאל אומרת: "אני חייבת לומר שהקשבתי ללייב שלך בפייסבוק ונדהמתי לגלות עד כמה את בורה ואישה פרימיטיבית. נטולת השכלה שכמוך! לכי לביבי שלך, תעבדי אותו, תנשקי אותו, תסגדי לו.

כמה שאתם מנובלים, מסריחים, מנשקי המזוזות, בבונים, מכוערים. הגזע החתול. זה מה שאתם. מאחלת לכל המזרחיים את מחלת הסרטן. בראשם תיכון. ידעו רק סבל וצער. אתם הדאע"ש של עם ישראל. מקומכם זה לא במדינת שלנו. עם שפל, עם מסריח. אין לכם קשר למדינת ישראל.

שתמותי במיתות משונות, אכזריות ורעות. כמה שאתם גורמים לי לחלחלה".

הדברים הקשים של פעילת השמאל מגיעים על רקע הגינויים מקיר לקיר של הביקורת מימין על ממשלת השמאל של בנט ולפיד, ביקורת שמוצגת כהסתה של הימין וכסכנה לדמוקרטיה. מעניין יהיה לראות אם יקום מי מאותם הצקצקנים בשמאל שיגנה את הדברים הגזעניים והקשים שהשמיעה פעילת השמאל.

לב הגישה תלונה במשטרה בעקבות האיומים הרבים וסיפרה לחדשות 0404: "היא לא היחידה, יש עשרות שעושים לי את זה ביום, רק שההודעה שלה היתה הכי מבזה". 

במקרה אחד כתב פעיל שמאל ללב כי הוא יודע איפה היא גרה ובקרוב יגיע ל"ביקור קצר" ואף המליץ לה למהר להגיש תלונה במשטרה.

פעיל שמאל אחר כתב ללב: "חתיכת זבל שלא ברא השטן. משתין עליך ועל ביבי". פעיל שמאל אחר המליץ לאורלי לב להתאבד מהקומה השלישית במצודת זאב. כמו כן בידי המשטרה עוד עשרות איומים, נאצות קשות ואיחולי מוות שספגה פעילת הימין מפעילי שמאל "נאורים", שלא מרוצים מפעילותה כפעילת ליכוד. (בתמונה: פעילת הימין אורלי לב)

הסתה נגד אורלי לב על הזמנה להפגנה של פעילי השמאל בבלפור.

 


אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]