ארגון 'עד כאן' לבנט: "אל תפקיר את שטחי C לניהול המנהל האזרחי" - 0404
ארגון 'עד כאן' לבנט: יונתן סינדל, פלאש90

ארגון 'עד כאן' לבנט: "אל תפקיר את שטחי C לניהול המנהל האזרחי"

ארגון 'עד כאן' שחשף בחודשים האחרונים את התוכניות והפעולות שמנהלת הרשות בכדי להשתלט על שטחי C באיו"ש, יוצא בפניה דחופה לראש מפלגת ימינה בנט שצפוי להתמנות לתפקיד רה"מ בימים הקרובים – אל תוותרו על שטחי C.

ב'עד כאן' ציינו בפניה כי המנהל האזרחי כשל בעשור האחרון בשמירה על שטחי C אל מול ההשתלטות של הרשות, וזאת מחוסר יכולת וחוסר רצון. לדבריהם, המדיניות שנוקט המנהל האזרחי וסדרי העדיפויות שנקבעו באכיפה, מביאים לכך, שמידי יום משתלטים הערבים על עוד ועוד שטחים שבשליטת ישראל. וזאת באמצעות מיליארדי דולרים שמוזרמים לשטח, ואשר מקורם במדינות אירופה והאו"ם.

עד כאן: "התוכניות האסטרטגיות של הרשות שחשפנו מראות שעד לשנת 2030 הם כבר רואים את השטח ללא ההתיישבות הישראלית, ויש להם תוכנית מדוקדקת ומתוקצבת לשם כך. מדובר בדריסת כל ההסכמים המדיניים שנחתמו בין ישראל לרשות, תוך ניצול של חולשת המנהל האזרחי כדי להקים מדינה ערבית בגבולות 67', ותוך שימוש בלוחמה משפטית נרחבת נגד ישראל בסיוע ארגונים בינלאומיים וישראלים".

עוד צויין בפניה כי ישראל אינה עושה דבר כדי לנהל את המערכה בשטח ובזירה הבינלאומית, לעצירת "המכונה המשומנת" לדבריהם, של הרשות בשיתוף מדינות אירופה שמטרתה לגרש את ישראל משטחי יהודה ושומרון.

ב'עד כאן' מצביעים על כך, שמדינות אירופה והאיחוד האירופי מעודדים ומממנים בניה בלתי חוקית בהיקפים עצומים, בניגוד לכל ההסכמים המדיניים, וזאת כדי להקים מדינה ערבית על כל שטחי יו"ש: "הימנעות מפעולה נחרצת של ישראל כנגדם בשנים האחרונות, הביאה את המצב בשטח לנקודת אל חזור באזורים נרחבים, ומהווים כבר כיום איום ממשי על עתיד ההתיישבות ביהודה ושומרון, ועל אינטרסים ביטחוניים של ישראל.

אנו קוראים לך לפעול עוד בטרם הקמת הממשלה כדי ליצור התחייבות של השותפות הקואליציוניות לשמור על שטחי C בידי ישראל, ולקבוע מדיניות ברורה של הממשלה הבאה לטיפול נחרץ לסיכול מנגנון ההשתלטות הערבי-אירופי.

ויתור על שטחי C ביהודה ושומרון יביא לאיבוד ערש המולדת ההיסטורית של עם ישראל, ויחזיר את מדינת ישראל ל"גבולות אושוויץ" של ערב מלחמת ששת הימים, ואנו בטוחים כי בידיך למנוע זאת", צויין בפניה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]