רה"מ נתניהו: "בנט עושה מכירת חיסול של המדינה" - 0404
רה ערוץ 20

רה"מ נתניהו: "בנט עושה מכירת חיסול של המדינה"

ראש הממשלה מתראיין כעת במהדורה המרכזית של ערוץ 20 ומתייחס להקמתה הצפויה של ממשלת השמאל בראשות בנט ולפיד.

רה"מ לאראל סג"ל: "יכול להיות שעוד מעט לא תהיו פה – לאור קמפיין ההשתקה". 

רה"מ הוסיף: "מה זו הסתה? הסתה זו לא ביקורת פוליטית, נוקבת ככל שתהיה. הסתה זו קריאה לאלימות או לרצח. במשך קרוב לשנתיים, הדגלים השחורים שממומנים ע״י ארגוני השמאל בארץ ובעולם קוראים לרצח שלי, של רעייתי ושל ילדיי במסווה של אומנות. גם קריאה לאנוס את אשתי זו אומנות? שמעת פעם מישהו מגורמי האכיפה אומר משהו נגד זה?".

לדברי נתניהו: "בנט עושה מכירת חיסול של המדינה. לקח קולות מהימין ומעביר לשמאל בצורה הכי בוטה. 95% מהימין אומרים שזו ממשלת שמאל לכל דבר".

ראש הממשלה התייחס לתיקים נגדו: "הדיפ סטייט עכשיו עמוק בתוך הממשלה הזו. ביום שישי מסבירים לנו שהיחיד שיכול להשפיע על אורבך זה אלון דוידי, פתאום פותחים מחדש את התיק שלו? שיתחילו בלזמן לעדות את אביגדור ליברמן. היחיד שעומד מול התיקים התפורים זה אני. הם מתפוררים בקומדיה בבית המשפט".

בנוגע לעמיחי שיקלי אמר ראש הממשלה: ״עמיחי שיקלי הוא גיבור, לא עריק. אני פונה ל-12 נציגי הימין בממשלה המסתמנת: השמאל משתמש בבנט ככלי להמליך עצמו בחזרה לממשלה ובנט משתמש בכם ככלי להביא עצמו לראשות הממשלה״.

לדבריו: ״אמשיך להוביל את מחנה הימין. אמרתי זאת גם היום בסיעת הליכוד. הייתי מוכן לעשות הרבה מאוד כדי שהממשלה המסוכנת הזאת לא תקום.

הזהרתי לפני אוסלו, הזהרתי לפני ההתנתקות ואני מזהיר לפני הממשלה הזאת. אני פונה לתריסר חברי הכנסת: אתם עושים שקר בנפשכם ושקר לבוחריכם. אל תתנו יד לשקר הזה!״

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]