מוטי יוגב על התלונה שהוגשה הבוקר נגד בנט: ״חושב שזה בהחלט חתיכת שוחד״ - 0404
מוטי יוגב על התלונה שהוגשה הבוקר נגד בנט: ״חושב שזה בהחלט חתיכת שוחד״ מירי צח

מוטי יוגב על התלונה שהוגשה הבוקר נגד בנט: ״חושב שזה בהחלט חתיכת שוחד״

חבר הכנסת לשעבר מוטי יוגב מהבית היהודי, התייחס לתלונה שהוגשה הבוקר (ראשון), במשטרת ישראל, נגד ח"כ נפתלי בנט ונגד יושבת ראש הבית היהודי, חגית משה. יוגב טוען כי פרשת הכספים בבית היהודי נראית כפרשת שוחד.

בתלונה נטען כי חגית משה מנעה בימים האחרונים את המשך הבדיקה של מיליונים רבים שיצאו מכספי הבית היהודי ללא רישום או קבלות.

מוטי יוגב מסר לארז צדוק בתכנית ״בוקר טוב ישראל״ עם בועז גולן: ״חגית משה פשוט התעלמה מרצוננו לפגוש אותה ו/או לדווח לה. מוסרית חושב שזה בהחלט חתיכת שוחד, צרף את כל מחיקת המחשבים, אי קיום ועדות ביקורת וכספים משך כל השנים הללו, חוסר שקיפות מוחלט ועוד״.

יוגב הוסיף וציין: ״ניתקתי מגע אחרי שחגית לא היתה מעונינת להקשיב לממצאים״.

מחגית משה נמסר בתגובה: "מדהים, איך אנשים אמוניים מוכנים לשקר בבוטות רק כדי ליצור לחץ פוליטי. המפלגה, בהוראת היו"ר החדשה, חגית משה, פועלת מול הגזבר ברמה המשפטית – כך שכל טענה אחרת היא דבר ממוצא. זאת ועוד להזכיר למי ששכח – חגית משה עמדה לחתום על הסכם שיתוף רשימות עם סמוטריץ', שהאחרון פוצץ בהציעו הצעות מבזות, שאלמלא כן חגית משה היתה היום הכלל חברת כנסת מטעם "הציונות הדתית", והחיבור עם בנט נהיה רק בשניה האחרונה לפני הגשת הרשימות. תיאוריית הקונספירציה – היא, איפוא, דבר מכוער, ירוד ושפל וכמובן שיקרי. חבל שלחברי לשעבר אין גבולות בהשחרת האחר כדי לקדם את שאיפותיהם הפוליטיות. זהו אירוע שמבייש אותם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]