השר גלנט: "המהלכים של בנט - מסוכנים וללא תקדים בפוליטיקה הישראלית" - 0404
השר גלנט: תומר נויברג, פלאש 90

השר גלנט: "המהלכים של בנט – מסוכנים וללא תקדים בפוליטיקה הישראלית"

שר החינוך יואב גלנט, התייחס הערב (חמישי) לממשלת השמאל המיועדת בראשות יו"ר מפלגת ימינה, נפתלי בנט, ואמר: "לא יכול להיות שבנט, אשר בתמיכה בו לא היה נבחר להיות ראש עיר בינונית במדינת ישראל, יחשוב שהוא יכול להיות ראש ממשלה – זה דבר לא הגיוני.

אני מסתכל בדאגה על המצב, יש פה 8 מפלגות קטנות ומי שמתוכן מתכוון לעמוד בראשות ממשלה יש לו לכל היותר 5 תומכים במפלגה שלו. המהלכים של בנט הם – שמאל, ימין, שמאל – הוא בכל מקום, העיקר בשביל להגיע ולפלס את עצמו לראשות הממשלה. זה דבר מאוד מסוכן וללא תקדים בפוליטיקה הישראלית".

על התנהגות בנט בקבינט, אמר גלנט: "אני ראיתי התנהגות ילדותית מוכוונת תקשורת, שום דבר רציני וענייני. חשבתי שהמקסימום זה כשבנט סחט את תפקיד שר הביטחון. כעת מסתבר שהוא סוחט את תפקיד ראש הממשלה מעם ישראל. אני אביא לידיעת הציבור רק מה שהציבור מודע אליו, היו לפני שבועות אחדים ולפני 6 שנים – 2 מבצעים, שומר החומות וצוק איתן. מבצע שומר החומות התנהל ללא הדלפות, וצוק איתן התנהל כולו עם הדלפות, ההבדל נעוץ בהשתתפות של בנט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]