בועז גולן: במשך חודשים בנט חפר מנהרה מתחת לעם ישראל, איילת שקד קבלן הביצוע - 0404
בועז גולן: במשך חודשים בנט חפר מנהרה מתחת לעם ישראל, איילת שקד קבלן הביצוע

בועז גולן: במשך חודשים בנט חפר מנהרה מתחת לעם ישראל, איילת שקד קבלן הביצוע

לאיילת שקד לא קשה בכלל. בניגוד לטענת מקורביה, שדואגים לספר לכמה עיתונאים שקשה לה עם המהלך, הרי שלשקד קל מאוד. הדבר היחידי שקשה לגב׳ שקד הוא להמשיך את המשחק וההצגה, כי בזה היא לא ממש טובה.

שקד היא בפועל קבלן הביצוע של נפתלי בנט. היא זו שנשלחה לתקשורת לספר שאין מגעים עם לפיד, בעוד שידעה עליהם והיתה שותפה מלאה להם ולתוכן הפגישות. שקד היא גם הזרוע הביצועית של בנט לשכנוע כאלה שעלולים לעצור את המהלך. שקד לוחצת על אורבך להשאר נאמן לבנט ואותו דבר שוחחה שעות על גבי שעות עם עידית סילמן, כדי לוודא שלא תברח בטעות.

לבנט קל מאוד כשיש לו את שקד. היא משחקת את המשחק הכפול. בין תומכיה, כאלה הבטוחים שרק להם היא שולחת הודעות של חיזוק ואהבה, בעוד שקד שולחת לעיתים את אותה הודעת אהבה לפעילים שונים, תוך כדי שהיא מבצעת קופי-פייסט, העתקה והדבקה להודעה ששלחה לאחר.

שקד, יצרה את כל המהלך הזה יחד עם נפתלי בנט. השניים רקמו מזימה, תוך שנפתלי בנט חופר בחודשים האחרונים מנהרה מתחת לעם ישראל. כעת, כשהשניים קרובים להשלמת המזימה, הם יודעים שרק צדיק בסדום מתוך מפלגתם, אם וכאשר יתנגד לממשלת הביזוי, יציל את עם ישראל.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]