לאן אתם מפליגים חמודים? צפו בתיעוד: שוטרי השיטור הימי הבחינו בשני ילדים כשהם נסחפים - 0404

לאן אתם מפליגים חמודים? צפו בתיעוד: שוטרי השיטור הימי הבחינו בשני ילדים כשהם נסחפים

במהלך סוף השבוע האחרון, שוטרי השיטור הימי של מרחב לכיש, ערכו סיור שגרתי מול חופי אשדוד, שם הבחינו מרחוק בקייק אשר נסחף בים בצורה מסוכנת.

השוטרים שמיד התקרבו אל הקייק, הבחינו כי עליו נמצאים 2 ילדים כבני 11, ללא מים וללא אמצעי תקשורת, כשהם אינם מצליחים בכוחם להתנגד לזרמי המים הסוחפים אותם לעבר שובר הגלים, ונמצאים במרחק קצר מאוד ממנו המסכן את חייהם.

השוטרים זרקו לעברם חבל הצלה, והרחיקו אותם למקום מבטחים, שם פגשו בסבם שהיה בקייק נוסף במרחק גדול מהם, והסבירו לו על החשיבות להימצאות מבוגר יחד עם הילדים על מנת למנוע היסחפות מסוכנת והצטיידות במים.

רפ"ק אילן כהנא, מפקד השיטור הימי בלכיש: "עונת הקיץ החלה ויחד עמה אנו מזהים משפחות רבות אשר פוקדות את החופים והים כשחלקם מגיעים עם כלי שייט שונים. חשוב לזכור, שהים הנו מקום העלול להיות מסוכן ולא צפוי, ולכן יש לוודא תמיד כאשר יוצאים אל הים, להימצא עם אדם בעל הכשרה נכונה, להצטייד במים, אמצעי הגנה מהשמש ואמצעי תקשורת שבאמצעותו בעת מקרה חירום, ניתן יהיה להזעיק אותנו בשיחה קצרה למוקד 100".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]