בשל תחלואת הקורונה הנמוכה בארצנו: בוטלו מגבלות התו הירוק והסגול | כל הפרטים - 0404
בשל תחלואת הקורונה הנמוכה בארצנו: בוטלו מגבלות התו הירוק והסגול | כל הפרטים לע"מ

בשל תחלואת הקורונה הנמוכה בארצנו: בוטלו מגבלות התו הירוק והסגול | כל הפרטים

על פי המלצות משרד הבריאות ו"מגן ישראל", שהתקבלו על ידי הממשלה, החל מהיום (שלישי) בוטלו הגבלות התו הירוק והתו הסגול בארצנו.

ממשרד הבריאות נמסר: ״החלטה זו התקבלה על רקע נתוני התחלואה הנמוכים והמשך מגמת הירידה בכל המדדים הנמשכת על פני השבועות האחרונים. לאור מגמות אלה, פעימות ההקלה למגבלות הקורונה ממשיכות לשלב מתקדם, המקרב את החיים בישראל למצב של שגרה מלאה.   

ביטול התו הירוק: ביטול התו הירוק מאפשר כניסה ללא הגבלות לכלל המקומות ולכל הסקטורים. החל מהיום ה-1.6, לא תידרש יותר הצגת תו ירוק או הצגת בדיקת קורונה שלילית בתוקף. הכניסה תתאפשר לכל אחד, לרבות ילדים ומבוגרים שאינם מחוסנים, בכל המקומות שפעלו עד כה תחת התו הירוק, כגון בתי מלון, מסעדות, אולמות וגני אירועים, אצטדיוני ספורט ועוד.

ביטול התו הסגול: ביטול התו הסגול קובע כי לא יחולו מגבלות על התקהלויות או תפוסות. כלל המקומות יכולים לפעול כבשגרה, ללא הגבלת כמויות קהל, הגשת מזון ותנאים מיוחדים אחרים שנקבעו להפעלת המקום. הקלות אלה יחולו גם על מקומות עבודה ותחבורה ציבורית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]