בן גביר רותח על צביעות השמאל: "איפה אתם שאומרים "מילים יכולות להרוג"? למה אתם לא משמיעים קול כשמדובר באנשי ימין" | צפו - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

בן גביר רותח על צביעות השמאל: "איפה אתם שאומרים "מילים יכולות להרוג"? למה אתם לא משמיעים קול כשמדובר באנשי ימין" | צפו

בן גביר רותח על צביעות השמאל: "איפה אתם שאומרים "מילים יכולות להרוג"? למה אתם לא משמיעים קול כשמדובר באנשי ימין"
 
חבר הכנסת, איתמר בן גביר, התייחס היום (שני) במליאת הכנסת לטענות על הסתה כלפי נפתלי בנט ותקף את הצביעות במחנה השמאל, שמזדעזע מהסתה שבאה לכאורה מהימין אך שותק נוכח הסתה נגד הימין.
 
בן גביר: "עלתה תמונה של נפתלי בנט עטוי בכפייה. מאד לא אהבתי את התמונה הזאת. נכון, היועץ המשפטי לממשלה קבע כי אין דופי בתמונה מהסוג הזה, אבל לא אהבתי את הסגנון. וגם לא את האמירות סביב בנט. הסגנון צריך להתמתן.
 
נכון, בנט שיקר. בנט הונה את בוחריו. חופש הביטוי הוא ציפור נפשה של הדמוקרטיה. מותר לומר שבנט שיקר ועדיין אני קורא לכולם תהיו מתונים בדברים שלכם.
 
אבל איפה הבעיה? כשבאמת יש הסתה זה לא מעניין אותם (את השמאל). לפני שבוע הייתי בפאנל של ערוץ 20 בכיכר הבימה. בריונים! נכון שהם הולכים לקונצרטים ונראים מפונפנים – אבל ביריונים. נכנסו לתוך השידור, חתכו את הקווים, איימו, תקפו, עשו נזק, והשיא? אחת מהגברברות, שנראית מהוגנת למדי והלכה בדיוק לקונצרט של הפילהרמונית, אומרת לי "בן גביר, חבל שבאוושיץ לא גמרו אותך".
 
ואני רק שאלה, איפה אתם?! איפה אתם אנשי השמאל שצועקים "הסתה, הסתה"? איפה אתם שאומרים מילים יכולות להרוג? למה אתם לא משמיעים קול?
אתם לא משמיעים קול כי אתם צבועים, כי אתם מתחסדים, כי אתם דו פרצופיים, כי מבחינתכם הדם שלי זול יותר, ושל חצי מהחברים כאן בבית הזה ושל בנימין נתניהו, יאיר נתניהו ושרה נתניהו. זה בסדר, נגדנו מותר להסית.
 
אבל כשאומרים משהו מהצד השני – זו הסתה, זו המרדה". 
 
 
 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]