מיקי זוהר: "נפעל להוריד מסדר היום את חוק "רדיפת היהדות" שהגישה תמר זנדברג" - 0404
מיקי זוהר: עדינה וולמן דוברות הכנסת

מיקי זוהר: "נפעל להוריד מסדר היום את חוק "רדיפת היהדות" שהגישה תמר זנדברג"

יו"ר סיעת הליכוד, ח"כ מיקי זוהר, מסר היום (שני) כי סיעת הליכוד תפעל להוריד מסדר היום את הצעת החוק שהעלתה תמר זרדברג ממר"צ לפיה מי שיכנע קטין לקיים מצוות ישלח למאסר של עד שישה חודשים.

ח"כ מיקי זוהר: "סיעת הליכוד בראשותי תפעל בכל הכלים הפרלמנטרים העומדים לרשותה יחד עם הסיעות המרכיבות את גוש הימין להוריד מסדר היום את חוק "רדיפת היהדות" שהגישה ח"כ תמר זנדברג ממרצ, שותפה לקואליציה של בנט וסער.

לא ייאמן שבמדינת היהודים יגישו הצעת חוק שנועד להצר את צעדי היהודים שומרי המצוות והפצת תורת ישראל – מקור הכח של עם ישראל. בלי המסורת היהודית אין לנו שום זכות קיום בארץ ישראל".

גם בארגון יד לאחים תקפו את הצעת החוק של זנדברג וביקשו להצביע על הצביעות שבהעלאתה של הצעת חוק זו בזמן שמרצ, מפלגתה של זנדברג, מכשילה ניסיונות לחקיקה נגד מיסיון נוצרי בישראל.

מיד לאחים נמסר: "זה שנים רבות שאנו מנסים להעביר חוק האוסר פעילות של מיסיון נוצרי להמרת דתם של יהודים בישראל.

לצערנו הרב לא ראינו את חברת הכנסת זנדברג מצטרפת אלינו ופועלת לקידומו של החוק החשוב הזה, אך בו בזמן היא מקדמת חוק החדש שמנסה לאסור על יהודים להפיץ את היהדות בין אחיהם היהודים.

אצה הדרך לגב' זנדברג לנגח את דת ותורת ישראל, ואנו שואלים: מדוע שידול יהודים להמרת דתם לדת אחרת מותרת, ואילו הסברה ליהודים על מסורתם מזה אלפי בשנים, אסורה?

צר לנו שגב' זנדברג טומנת את ראשה בחול, כאשר בה בשעה שמר"צ מתנגדת לפעילותנו כנגד כתות מיסיון נוצריות הפועלות להטבלת יהודים לנצרות באמתלה של "חופש דת", היא פוגעת בהפצת היהדות במרחב הציבורי בארץ ישראל.

מסתבר כי אחרי שנותנים למיסיון הנוצרי לפעול במרחב הציבורי, מגיע השלב הבא: איסור פעילות יהודית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]