אביו של רון קוקיא הי''ד: "המשפחות השכולות קרועות לגזרים - ביקשנו מבנט ושקד, אל תעשו את זה" - 0404
אביו של רון קוקיא הי 0404

אביו של רון קוקיא הי"ד: "המשפחות השכולות קרועות לגזרים – ביקשנו מבנט ושקד, אל תעשו את זה"

בועז קוקיא, אביו של הלוחם רון קוקיא שנרצח בפיגוע בשנת 2017, אמר לבועז גולן בתוכנית "בוקר טוב ישראל" כי הוא מתפלא על איילת שקד שעד כה לא יצאה בהצהרה לגבי כוונותיה. "המשפחות השכולות קרועות לגזרים. הלכנו לדבר אליהם ברעננה בנט לא יצא אלינו ואחר כך הוא יצא במקום אחר לכמה שניות ואיילת לחצי דקה. ביקשנו שלא יעשו את המעשה שלא יישענו על תומכי טרור. היו עוד הרבה הבטחות שהוא הפר אותם. 

הקמת קואליציה עם מרצ שהם תומכים של תומכי טרור, אתם לא מבינים לאן המדינה יכולה להתדרדר. גם אתמול ניסינו ללא הצלחה לפנות לחברי כנסת מימינה להצטרף לעמיחי שיקלי. כנראה שקד הולכת אחרי בנט, אני מתפלא שאין לה דעה עצמאית. היא לא הצהירה עד עכשיו מה היא בתור מספר 2 הולכת לעשות. עצם העובדה שהם לא מחכים וביקשתי מהם אל תעשו את המעשה הזה וזה מה שמעיד על הכוונות העקומות שלהם. הלב של המשפחות השכולות מדמם".

"אצלי במשפחה יש כאלה שהצביעו לבנט, אני דגלתי שימין זה הליכוד. בנט וימינה מתיימרים להיות ימניים? עכשיו לא מעניין אותם כלום, הוא משחק משחקים וזיגזגים היה ברור שהוא מתכוון ללכת לשמאל עם לפיד". אמר קוקיא.

קוקיא הוסיף: "מה ימינה אומרת? רק לא בחירות חמישיות, בחורף האחרון מי הצביע לגבי פירוק והליכה לבחירות? הם – אז פתאום עכשיו לא מתאים להם. הלא בנט החל דרכו בעקבות הרפיסות של מלחמת לבנון ובנט איבד חבר – עמנואל מורנו. את משה מורנו זה הורג! ועכשיו כל הדברים האלה הוא התנתק מהם, אני מתפלא על כולם, שהולכים איתו להתרסקות טוטאלית –  פנינו לכולם, אנחנו משפחות שכולות נעשה מה שצריך שהם יהיו נאמנים לעמדות המפלגות שלהם, בנט וימינה – פתאום אפשר להניח בטחון בצד. הם סטו מהדרך. אצלנו בפורום מדמם הלב".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]