רה"מ נתניהו לבנט: "אל תקימו ממשלת שמאל - זו סכנה לביטחון ישראל" | צפו - 0404
רה

רה"מ נתניהו לבנט: "אל תקימו ממשלת שמאל – זו סכנה לביטחון ישראל" | צפו

ראש הממשלה נתניהו התייחס להצהרת בנט על הליכה לממשלת שמאל עם לפיד.

ראש הממשלה נתניהו: "אין אדם אחד בארץ שהיה מצביע לבנט אם היה יודע מה הוא הולך לעשות. זו הונאת המאה. מייד עם סיום המנדט של לפיד אפשר להקים ממשלת ימין. חברי כנסת נוספים מוכנים להצטרף לממשלת ימין והם אומרים לנו שיסתיים המנדט של לפיד ולא תקום ממשלת שמאל הם יבואו לממשלת ימין. אם לא תקום ממשלת שמאל תקום בוודאות ממשלת ימין.

העברתי היום הצעה מרחיקת לכת שסער יכהן ראשון, אני שני ובנט שלישי. הסכמנו לכך אני וחבריי למרות שזה דבר מעוות. לתת את ראשות הממשלה למי שיש לו 6 מנדטים זה מעוות אבל ממשלת שמאל זה יותר מעוות. במקום לקבל את ההצעה המדהימה שלנו נפתלי בנט וגדעון סער דוהרים לממשלת שמאל.

אני קורא לאנשי הימין: אל תקימו ממשלת שמאל. היא סכנה לישראל. אם היא חלילה תקום, בישיבת הקבינט ישבו להם יחד יאיר לפיד, מרב מיכאלי, ניצן הורוביץ ותמר זנברג. מה יגידו באיראן? מה יגידו בעזה? מה יבינו במסדרונות בממשל האמריקאני? מי ישמור על ההתיישבות? מי יסלול כבישים ביו"ש – מי? שרת התחבורה מירב מיכאלי?

אני קורא לכל מי שנבחר בקולות הימין. למי שיש לו מצפון ודרך. אל תקימו ממשלת שמאל – זו סכנה לביטחון ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]