בקיבוץ הדתי מבהירים: נגד המהלך של בנט ושקד. אפי סומך: ״הודעת התמיכה במהלך הניבזי של בנט - שיקרית" - 0404
בקיבוץ הדתי מבהירים: נגד המהלך של בנט ושקד. אפי סומך: ״הודעת התמיכה במהלך הניבזי של בנט – שיקרית

בקיבוץ הדתי מבהירים: נגד המהלך של בנט ושקד. אפי סומך: ״הודעת התמיכה במהלך הניבזי של בנט – שיקרית"

בקיבוץ הדתי הוציאו היום (ראשון) הודעה לתקשורת לפיה תנועת הקיבוץ הדתי תומכת במהלך של בנט ללכת לממשלת שמאל אך מתברר כי ישנה התנגדות גדולה למהלך בקרב חברי קיבוץ רבים זועמים על ההודעה שיצאה בשם תנועת הקיבוץ הדתי, שלא על דעתם.

אפי סומך, חבר קיבוץ כפר עציון, זעם על הודעת דוברות הקיבוץ הדתי ומסר לחדשות 0404 כי "הודעת התמיכה של תנועת הקיבוץ הדתי במהלך הניבזי והנבלי של בנט לחבירה עם השמאל ההזוי בהנהגת ניצן הורוביץ', יאיר גולן, מרב מיכאלי וחבר מרעיהם, לא רק שאינה משקפת את המציאות של דעות חברות וחברי הקיבוץ הדתי והיא בעצם שיקרית.

לא שאלו, לא אותי שאני חבר עשרות שנים בקיבוץ כפר עציון, ולא את חברי וחברותי הרבים וגם המשפחות הרבות שהצטרפו באחרונה לקיבוץ הדתי. ניצן הורביץ', יאיר גולן וחבריהם למשותפת רואים בי ובכל מפעל ההתיישבות היהודית המפואר ביהודה ושומרון – כובש אכזר. תנועת הקיבוץ הדתי חייבת לחזור בה מהודעות התמיכה אחרת היא תאבד את שאריות האמון שיש לה בקרב לא מעט חברים וחברות יקרים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]