הנס שקרה לחב״דנקים - המטף שהגיע ברגע הפיגוע | האזינו - 0404

הנס שקרה לחב״דנקים – המטף שהגיע ברגע הפיגוע | האזינו

"אתמול נכנסתי הביתה לאחר חתונה ולאחר 5 דקות נזרקו בקבוקי התבערה", כך סיפר הבוקר (שישי) תושב השכונה החדשה של חב"ד בלוד, אשר לעבר ביתו השליכו מחבלים בקבוקי תבערה במהלך הלילה.

"בנס גלוי בדיוק כשזה קרה, השכן היקר שלי חיים הלך להביא מטפים כדי לחלק לכל בית בשכונה ואיך שהוא חוזר, באותו רגע הוא הציל את המצב וכיבה את השריפה. זה היה יכול להיות הסוף של כל המשפחה ואולי גם כל השכונה חס ושלום! הכל קרה בפחות מדקה. בדיוק כשהוא חזר עם המטפים, הם זרקו את בקבוק התבערה והאש החלה להתלקח. זה היה יכול להיות אסון מטורף".

דיירת הבית שנפגע סיפרה: "בעלי התקשר אליי ואמר לי לסגור את כל התריסים בגלל השלכת בקבוקי התבערה. לא רוצה לחשוב איזה נזק זה יכול היה לעשות, זה לא יאומן. אני כולי רועדת".

ראש עיריית לוד יאיר רביבו התייחס לאחר מכן לפיגוע: "בשלוש לפנות בוקר, הגענו לכאן לאחר ששני בני עוולה זרקו ארבעה בקבוקי תבערה, מדובר בפיגוע שכל מטרתו לפגוע בתושבים היהודים בעיר. כל זה תוצאה של הסתה מתמשכת. אני קורא לכוחות הביטחון לתפוס את בני העוולה. אני קורא לממשלה לתגבר בכוחות את העיר, אנחנו מצפים מהממשלה לא לעזוב את העיר, אנחנו נאבד את העיר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]