״אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה״ | זה הפרצוף של בנט, שקד, אורבך, כהנא, קארה וסילמן - 0404
״אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה״ | זה הפרצוף של בנט, שקד, אורבך, כהנא, קארה וסילמן

״אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה״ | זה הפרצוף של בנט, שקד, אורבך, כהנא, קארה וסילמן

שלום לכם חברים במפלגה המזויפת ימינה. שלום לכם חבורת שקרנים, נוכלים פוליטיים, אשר דואגים רק לכסא של עצמם – לתפקיד, לכבוד, למשכורת ולרכב המפנק מבית כנסת ישראל. מה רע לכם? שעם ישראל יחטוף, יתעצבן, יבהל. העיקר שאתם מסודרים. איזה יופי.

בואו נעשה קצת סדר בשקרים שלכם. של כולכם – כל חברי הרשימה, למעט שקלי, שברגע האמת בחר ישראל. אתם, בכל רגע, בחרתם תומכי טרור, שונאי ישראל, שונאי דת, שונאי חרדים. זה בדיוק מה שבחרתם. להקיא ממש.

אז הנה מה שהבטחתם: לשמור על הערכים שלכם. בנט שיחק עם המילים האלה כמעט בכל נאום ו… שיקר. הבטיח לא לאפשר ללפיד להיות ראש ממשלה וגם לא ברוטציה כי ״הוא שמאל ואני ימין״, הבטיח לא לשבת דקה אחת עם מרצ – ״כי הם רוצים לחקור את חיילינו בהאג״. שקד הבטיחה לא לשבת דקה עם מס׳ 7 במפלגת העבודה כי היא רוצה להחריב את זכרון יעקב.

אבל על השקר הגדול ביותר אף אחד לא מדבר. ״אי אפשר לנצח את המלחמה בממשלה שנסמכת על רע״מ״, הבהיר בנט, במילותיו שלו, ב-13.5.21 – בדיוק לפני שבועיים. כלומר, על פי בנט, שעושה כעת את הכל להקים ממשלה יחד עם רע״מ, אסור לשבת עם הערבים, שכן, בכל מבצע ובכל מלחמה לא נוכל לנצח. כלומר, בנט יודע וגם אומר במילים שלו כי במידה ותהיה רקטה בעוד שבועיים או חודש ימים, כשהוא ראש ממשלה הנתמך ע״י רע״מ, הוא לא יוכל לנצח את המלחמה או כל מבצע שיהיה. במילים אחרות: כראש ממשלה, כך הוא מודה, עם רע״מ הוא לא יוכל להגן על אזרחי ישראל ובעצם יסכן את חיי כולנו. בנט מודה בדברים האלה מפורשות ולמרות הכל ממשיך עם שקד וחבורת המריונטות להתקדם לעבר ממשלה מסוכנת. שקד נפגשה עם עבאס השבוע. העיקר שבנט יהיה ראש ממשלה וחבריו הבובות על חוט שרים וחברי כנסת. שישה מופרכים ומופקרים שלא יעברו היום את אחוז החסימה, מנצלים פירצה שמאלנית קיצונית ומסוכנת כדי להשאר חברי כנסת.

ימינה היא הונאת המאה של ישראל. מפלגה שכולה התחזתה למפלגת ימין, גם בשם שבחרה לעצמה, וברגע אחד הרימה את קרנו של השמאל שכבר היה קבור ומנוכר. רוב גדול של העם היהודי סולד מהשמאל הקיצוני ואילו בנט ושקד קידמו אותם לקדמת הבמה, והפכו אותם ליקירי ואדוני הארץ. זו הפיכה של ממש. גניבת קולות, גניבת דעת ובעיקר – שקר ורמיה של עם ישראל.

גם בדקות אלה ממשיך צמד הנוכלים הפוליטיים בנט את שקד בניסיון להקים ממשלת זדון. להקים עם שונאת יהודים ורוצה בהחרבת זכרון יעקב, עם דורשי חקירה לחיילינו בהאג, עם דורשי חזיר בחנויות המזון, תומכי התבוללות, מחריבי השבת והגיור, שונאי חרדים ו… תומכי טרור.

עם ישראל לעולם לא ישכח לחבורה הזאת את הבגידה. חתיכת בגידה.

איך אמרו בגשש החיוור: ״שלום שלום ושילכו לעזאזל״…

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]