בנט - אתה בושה לעם ישראל! לאן עוד תגיע? שקד, את מי עוד תשקרו? אין לימינה זכות קיום! - 0404
בנט – אתה בושה לעם ישראל! לאן עוד תגיע? שקד, את מי עוד תשקרו? אין לימינה זכות קיום!

בנט – אתה בושה לעם ישראל! לאן עוד תגיע? שקד, את מי עוד תשקרו? אין לימינה זכות קיום!

לא יאמן. שני הנחשים הגדולים של הפוליטיקה הישראלית ממשיכים עד לשנייה זאת לנסות ולהקים ממשלת שמאל. עם ישראל לא מעניין אותם, המשפחות השכולות לא מעניינות אותם, חיילי צה״ל לא מעניינים אותם. הכסא, ורק הכסא הוא שמעניין אותם!

ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ חשף את מה שכולנו העיתונאים מדברים עליו – ימינה ממשיכה בניסיון להקים ממשלת שמאל כדי לשמור על הכסא של כל אחד מחבריה. בנט סיפר לעם ישראל שהוא עצר את ממשלת השינוי לרעה, אבל בפועל הוא המשיך לנסות ולהקים אותה. הוא ממשיך גם כעת. שקד, משמיעה למי שרק רוצה לשמוע שהיא זאת שמונעת שמאל, אלא שהיא, בדיוק כמו שותפה היקר לה – ממשיכה לנסות יחד איתו לשמור על עצמם בכנסת. יתר חברי ימינה הם לא יותר ממריונטות – בובות על חוט. בנט ושקד לא סופרים אותם, אך הם, כמו טירונים בשטח, ימשיכו להקשיב למפקד.

אין צורך להרחיב במילים. כולם רואים מה קורה כאן. בנט ממשיך לשקר אותנו, שקד ממשיכה לחפות עליו ויתר חברי ימינה – כהנא, אורבך, אביר קארה וסילמן זורמים איתם. הם מפחדים שלא ייבחרו לכנסת הבאה ומה שמעניין אותם זו המשכורות, הרכב והיוקרה. אתם – עם ישראל, לא מעניינים אותם.

זה לא השקר הראשון. בנט ישב אצלי באולפן ערוץ 20, 48 שעות לפני הבחירות, והתחייב בפני כל עם ישראל וגם חתם על כך שלא יתן ליאיר לפיד להיות ראש ממשלה, גם לא ברוטציה. הוא התחייב והבהיר בשידור חי שאין סיכוי שיישב עם מרצ שרוצים לחקור את חיילינו בהאג. מר פינוקיו 2021 התחייב לעוד דברים וכבר אז ידע שהוא משקר את בוחריו. שקד התחייבה אצלי באולפן שימינה בחיים לא תשב עם מספר 7 של מפלגת העבודה.

הזוג הזה שיקר את עם ישראל, אבל יותר מכך, דפק את בוחריו – את אלה שעוד האמינו והצביעו למפלגת הבושה הגדולה.

הגיע הזמן שעם ישראל יפעל ובמהירות למחיקת מפלגת ימינה מהמפה הפוליטית. אין להם זכות קיום.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]