טרור מושתק? | רכב עלה באש ורכב נוסף ניזוק ברמלה. המשטרה: "אין חשד לפלילים" - 0404
טרור מושתק? | רכב עלה באש ורכב נוסף ניזוק ברמלה. המשטרה:

טרור מושתק? | רכב עלה באש ורכב נוסף ניזוק ברמלה. המשטרה: "אין חשד לפלילים"

אחרי שרכבים רבים של יהודים הוצתו על ידי פורעים ערבים בערים המעורבות ובפרט ברמלה ובלוד, רכב עלה היום (רביעי) באש ברחוב אמיל זולא ברמלה ורכב נוסף ניזוק כתוצאה מהשריפה. 

לא היו נפגעים באירוע.

האירוע התרחש בסמוך לאשכול גנים בו למדו למעלה ממאה ילדים והרכב שככל הנראה הוצת שייך לגננת בגן דתי בשכונה וברחוב בו כבר הוצתו בתקופה האחרונה רכבים של יהודים, אך המשטרה מוסרת כי אין חשד לפלילים וכי "מבדיקה של חוקר שריפות מתחזקת ההערכה לכשל טכני". 

תושב השכונה מסר לחדשות 0404 כי מדובר ברחוב ממנו יצאו מרבית הפורעים באירועי האלימות האחרונים בעיר ובוצעו בו מעצרים רבים של פורעים ערבים.

המטה לביטחון תושבי רמלה מסר בתגובה להודעת המשטרה על "כשל טכני" בסמוך לאשכול גני ילדים ברמלה כי "עצוב לראות איך רמלה הפכה להיות עיר מוכת טרור בה רכבים מתפוצצים בסמיכות לאשכול גני ילדים. מקרים אלה מצטרפים שוב ושוב לחוסר הביטחון המשווע של תושבי רמלה. היום במסגרת אותו חוסר הביטחון בעיר, רכבים הוצתו "במקרה" ליד גני ילדים יהודים וערביים כאחד. האם לא מגיע לנו לחיות בביטחון?

מדובר בעוד אמירה אומללה של ראש העיר כחלק מהניסיון לטייח את העניין. הכשל הטכני היחידי שיש הוא של ראש העיר וידל ושל ראשי המשטרה. אל תפקירו את הילדים שלנו". (צילום: ארכיון)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]