הליכוד: "כולם ראו בביהמ"ש שאילן ישועה שקרן". על הפרקליטות: "הניסיון להסתיר את החומרים שהיו בידיהם - שערורייתי" - 0404
הליכוד: יונתן סינדל, פלאש 90

הליכוד: "כולם ראו בביהמ"ש שאילן ישועה שקרן". על הפרקליטות: "הניסיון להסתיר את החומרים שהיו בידיהם – שערורייתי"

בליכוד תקפו הערב (שלישי) את אילן ישועה ואת הפרקליטות על רקע המשך החקירה הנגדית של אילן ישועה לאחר שעלה כי ישועה נפגש עם עשרות פוליטיקאים, ביניהם יו"ר מפלגת העבודה דאז והמועמד לתפקיד נשיא המדינה היום, בוז'י הרצוג, והיה מעורב באופן אקטיבי בסיקור חיובי על פי בקשותיהם.

הליכוד: "היום כולם ראו בבית המשפט שאילן ישועה הוא שקרן ונוכל. בניגוד מוחלט לעדותו, התברר שהוא לא היה פועל פשוט ש״קיבל הוראות״ אלא שהוא נפגש עם פוליטיקאים רבים והתערב באופן אישי כדי לתת להם סיקור אוהד.

מה שלא פחות שערורייתי הוא הניסיון של הפרקליטות להסתיר את החומרים שהיו בידיהם, שמוכיחים שישועה נפגש באופן אישי עם עשרות פוליטיקאים ונענה לאינספור בקשות שלהם לסיקור אוהד.

בפרקליטות ידעו היטב שאילן ישועה פעל לטובתם של פוליטיקאים רבים אבל הם ניסו לטייח ולהסתיר את זה בטענה האבסורדית שזה ״לא רלוונטי״.

מה לא רלוונטי- האמת? 

והנה אבסורד ענק נוסף: היחיד שלא נפגש עם ישועה – ראש הממשלה נתניהו – הוא היחיד שעומד לדין. שוב גילינו שאלה תיקים תפורים בתפרים גסים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]