הרמטכ"ל כוכבי ביקר במפקדת פיקוד הדרום: "מילאתם תפקיד קריטי בהישגי המבצע" - 0404
הרמטכ דובר צה"ל

הרמטכ"ל כוכבי ביקר במפקדת פיקוד הדרום: "מילאתם תפקיד קריטי בהישגי המבצע"

הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, ביקר אמש (ראשון) במפקדת פיקוד הדרום, במסגרת ביקורים שיקיים השבוע ביחידות אשר פעלו במבצע "שומר החומות".

מדובר צה"ל נמסר כי, "פיקוד הדרום הוביל את הפעילות היזומה וההתקפית נגד ארגוני הטרור ברצועת עזה במבצע ״שומר החומות״ תוך שימוש בכלים חדשים ומתקדמים שהוכנו מבעוד מועד. משרתי הפיקוד, בהם אנשי מילואים רבים, הקדישו את זמנם ומרצם למען הצלחת המבצע ומימוש היעדים שהוצבו לו. פיקוד הדרום פעל כמערכת מבצעית אחת בשיתוף פעולה רב-זרועי באוויר, בים וביבשה לצד גופי ביטחון נוספים, וזאת בקצב מבצעי מהיר הנשען על מודיעין עמוק ומדויק".

כוכבי: ״לכל אחד ואחת מכם ישנו חלק חשוב בתפקיד הקריטי שמילא פיקוד הדרום בהצלחת המבצע. המסירות, המקצועיות והיצירתיות שלכם הן שהבטיחו את מימוש היעדים שהצבנו לעצמנו. יש לכם חלק משמעותי בכל מה שאני אומר. אני חושב שפיקוד דרום, פיקד על המערכה בצורה יוצאת מן הכלל. אני מרשה לעצמי לומר זאת. גאווה גדולה לפקד עליכם, אשרי העם שיש לו חיילים, קצינים ומפקדים בכירים כמפקדים בפיקוד הדרום. בחדר הזה יש אנשים שחסכו חיי אדם, זה לבדו המון- תזכרו זה המשמעות של צבא ההגנה לישראל".

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]