״חוק וסדר״ | המשטרה תצא למבצע למיצוי הדין עם המעורבים בפרעות תשפ"א - 0404
״חוק וסדר״ | המשטרה תצא למבצע למיצוי הדין עם המעורבים בפרעות תשפ דוברות מג"ב

״חוק וסדר״ | המשטרה תצא למבצע למיצוי הדין עם המעורבים בפרעות תשפ"א

בעקבות האלימות הקשה, הרצח ותקיפות היהודים בערים המעורבות וברחבי ארצנו בשבועיים האחרונים, החליטו במשטרת ישראל לצאת, החל מהערב, במבצע 'חוק וסדר' במסגרתו אלפי שוטרים ולוחמי מג"ב ומילואים יפעלו בעצימות גבוהה ובפריסה מקיפה נגד המתפרעים, העבריינים וכל מי שהיה מעורב במאורעות, כדי למצות עמם את הדין.

במשטרה מעדכנים כי בשבועיים האחרונים כבר בוצעו למעלה מ-1,550 מעצרים והוגשו כ-150 כתבי אישום (בחלקם עם ריבוי נאשמים).

מטרת המבצע היא למצות את הדין עם המעורבים במאורעות ובפשיעה החמורה והלאומנית, החזקה וסחר באמל"ח, הצתות, עבירות רכוש, השתייכות לאירגוני פשיעה ועבירות כלכליות.

המבצע מתוכנן בפריסה ארצית, ויטלו בו חלק אלפי שוטרים בהם כלל מחוזות ויחידות משטרת ישראל ומשמר הגבול, פלוגות המילואים, יחידות מיוחדות ובשילוב כלל היכולות המבצעיות והטכנולוגיות הקיימות.

מהמשטרה נמסר כי "חלק מהיעדים שסומנו הם החזרת ההרתעה והגברת המשילות במקומות מועדים במדינת ישראל, לצד שמירה על ביטחונם האישי של אזרחי ישראל. על פורעי החוק לדעת שידה הארוכה של המשטרה תגיע לכל מי שיבחר בדרך האלימות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]