משפחתו של הפצוע אנוש בלינץ' בעכו במכתב לראשי הסיעות: "לא להקמת ממשלה עם נציגי האויב" - 0404
משפחתו של הפצוע אנוש בלינץ' בעכו במכתב לראשי הסיעות:

משפחתו של הפצוע אנוש בלינץ' בעכו במכתב לראשי הסיעות: "לא להקמת ממשלה עם נציגי האויב"

בני משפחתו של אלעד ברזילי, שנפגע אנושות בעיר עכו בלינץ' שביצעו בו פורעים ערבים, פנו במכתב לרה"מ בנימין נתניהו ולראשי הסיעות הלאומיות בכנסת בני גנץ, הרב אריה דרעי, הרב משה גפני, נפתלי בנט, גדעון סער ובצלאל סמוטריץ' וקראו להם שלא להקים ממשלה עם נציגי אויבי ישראל. עוד קראו בני המשפחה לראשי הסיעות להקים ממשלת חרום לאומית כתשובה לטרור.

"המראות הקשים שראינו בימים האחרונים והכאב האישי שחווינו עת הוכה בעיר עכו, ללא רחם, בעלי, בננו ואחינו היקר אלעד ברזילי, עד כדי סף מוות, רק בשל היותו יהודי בארץ ישראל, אינם נותנים לנו מנוח", פתחו בני המשפחה את מכתבם, "עיני כל ישראל נשואות אליכם! אנו מתחננים ומפצירים בכם: אל תהיו שותפים בממשלה עם נציגי האויב, אשר הלהיטו את הרוחות ונתנו יד לפגוע אנושות באלעד. הקימו כעת ממשלת חירום לאומית, כי אנשים אחים אנחנו. הסירו מסדר היום את האפשרות הנוראית של ממשלה עם אויבי ישראל!"

עוד הוסיפו בני המשפחה במכתבם: "היכנסו כולכם תחת המשימה הלאומית להקים ממשלה חזקה ואמיצה, ממשלה שיהיה לה את העוז והעוצמה יחד עם תמיכה ציבורית רחבה, להכות באויבנו מבית ומחוץ ולהביא להכרעת המערכה, ללא מורא ופחד. ימים גדולים לפנינו. ימים שמחייבים אותנו לגדול ואין זה הזמן להתעסק בזוטות".

כזכור, ברזילי עדיין מורדם ומונשם, ועבר לאחרונה מספר ניתוחים ומצבו ממשיך להיות קשה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]