ח"כ אורית סטרוק: לתבוע את הפורעים הערבים גם תביעות נזיקין - 0404
ח מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ אורית סטרוק: לתבוע את הפורעים הערבים גם תביעות נזיקין

חברת הכנסת אורית סטרוק מהציונות הדתית קראה היום (רביעי) לתבוע את הפורעים הערבים שחיבלו בנזק ותשתיות ברחבי ארצנו תביעות כספיות

לדברי סטרוק: "זה ודאי אחד הכלים שבהם על המדינה להשתמש במצב החירום הנוכחי. אין שום סיבה שמי ששרפו בתי כנסת, מכוניות ובתי מגורים, עקרו עמודי תאורה ועצים, חסמו צירים ושיבשו את חייהם של מיליוני אזרחים, ניפצו חלונות ראווה והשחיתו חנויות – אין סיבה שהם, וכל מי שהסית וארגן אותם, לא ישלמו מכיסם על הנזקים האלה.

הבוקר במליאת הכנסת שאלתי את סגן שר הבריאות ח"כ יואב קיש, האם בכוונת משרדו לתבוע תביעה נזיקית את הפורעים שידו אבנים, השחיתו ציוד רפואי והטילו אימה על הצוותים הרפואיים בבית החולים הממשלתי ע"ש יצחק שמיר ז"ל (ביה"ח אסף הרופא), באופן שפגע בתיפקוד ביה"ח.
סגן השר הבטיח תשובה.

זו כמובן רק דוגמית לשלל תביעות נזיקין שצריכה המדינה להגיש כנגד מי שקמו עליה באלימות בריונית ובשנאה רצחנית, להשחית ולחבל, לשרוף ולנתוץ.
ילמדו הפורעים שיש גם מחיר כלכלי לפגיעה בנו, ועליהם לשלמו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]