קשקוש ״הנמכת הלהבות״ | בירושלים וברחבי השומרון ימשיכו להתעופף בקבוקי תבערה ואבנים - 0404
קשקוש ״הנמכת הלהבות״ | בירושלים וברחבי השומרון ימשיכו להתעופף בקבוקי תבערה ואבנים תקשורת ערבית

קשקוש ״הנמכת הלהבות״ | בירושלים וברחבי השומרון ימשיכו להתעופף בקבוקי תבערה ואבנים

הערבים נרגעו? הלהבות הונמכו? כמה קשקוש ושקרים יכולים גורמי משטרה ותקשורת להאכיל את עם ישראל?

אולי העוצמה בלוד טיפה ירדה, אבל בלוד ימשיכו ערבים להצית כלי רכב של יהודים, כי זה מה שהם עושים כל השנה, ימשיכו להטריד בנות מינית, כי זה מה שהם עושים כל השנה, ימשיכו לירות מנשק קל, כי זה מה שהם עושים כל השנה ובוודאי ימשיכו לירות זיקוקי שמחה בימי הזכרון והשואה – כי זה מה שהם עושים כל שנה.

מי שמספר לכם על הנמכת להבות, משקר את כולנו. קחו אותו לסיבוב ברחבי יהודה ושומרון – מידי יום, על פני שנים רבות וגם מידי יום בשנים הבאות הם זורקים וימשיכו לרגום כלי רכב באבנים, בבקבוקי תבערה, ימשיכו לירות זיקוקין בכינון ישיר, יגלגלו צמיגים בוערים על הכביש ולעיתים יניחו בתוך צמיג בלון גז, כדי שיתפוצץ למי מאחינו על הראש.

קחו את מספרי הנמכת הלהבות לשכונת הר הזיתים בירושלים. ב-8 וחצי השנים האחרונות חטף רק הבית של אריה קינג, סגן ראש העיר בירושלים, יותר מ-260 בקבוקי תבערה. ומה עשתה המשטרה? שום כלום. זיקוקין נורו שם לעבר בתי יהודים וזה נמשך על בסיס קבוע. בקבוקי תבערה עפים למרפסות והמחבלים מחפשים רק לרצוח.

נראה אתכם נוסעים לכותל המערבי ונכנסים בטעות לשכונות ערביות בירושלים. אם תצאו בחיים, תברכו הגומל. אם תצאו רק עם רכב מנופץ וקצת דם על הפנים מזכוכיות, תודו לאל. אם תצאו בלי כלום – הרי זה נס.

ערבים רבים ברחבי ארצנו רוצים אותנו בים. סיפורי דו קיום הם המצאות שמאל הזוי, שחי לו בעיקר בקיבוצים, סגור ומסוגר בשערי וגדרות ברזל, עם שומר. הם חיים בתוך עצמם, בלי שכנים ערבים. הם יודעים לדבר עלינו, כי אצלם הכל רגוע.

נכון, יש לא מעט מערביי ישראל שרוצים לחיות בשקט, רוצים להתפרנס בשקט, אבל את המציאות אי אפשר להעלים: רוב גנבי הרכב – ערבים, רוב הפשיעה בארץ נעשית ע״י ערבים. רוב הבנייה הבלתי חוקית בישראל – ערבית. רוב עבירות התנועה וכלי רכב שאינם ראויים לשימוש – ערבים. אפשר לתת עוד דוגמאות של ההיפך הגמור מדו קיום.

יהיו מי שיספרו, וכבר מספרים לכם, שהאלימות בחברה הערבית היא בגלל חוסר יחס וחוסר תעסוקה. זו השפלות הגדולה ביותר לספר לנו שאדם שמשועמם או חסר עבודה יוצא לרצוח יהודים, לבצע בהם לינץ׳. אתם מכירים יהודי שבגלל חוסר תעסוקה יצא לבצע לינץ׳ בערבים? תראו לי אותו.

משטרת ישראל בשיתוף צה״ל חייבת לצאת למבצע מטורף של איסוף נשק. לתת לערבים ובכלל למי שמחזיק נשק וחומרי חבלה ללא אישור להחזירו בלי תנאי וללא ענישה במשך 14 יום. אח״כ להתחיל סריקות מבית לבית בכפרים, להפעיל מודיעין כבד ולתפוס נשק רב הנמצא בידי הערבים. אם ייתפס מישהו עם נשק בלתי חוקי – יש לשלול אזרחותו ולהעיפו מארצנו – ישראל.

רק כוח ומלחמת חורמה בסכנה שנקבל כאן טרור מתמשך ומתגבר, יביאו שקט בשנים הבאות. אין אופציה אחרת.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]