רשת ישיבות בני עקיבא, נועם צביה ותנועות הנוער הדתיות למנכ"ל סלקום: "נצטרך לגדוע את השותפות ארוכת השנים" - 0404
רשת ישיבות בני עקיבא, נועם צביה ותנועות הנוער הדתיות למנכ בני עקיבא

רשת ישיבות בני עקיבא, נועם צביה ותנועות הנוער הדתיות למנכ"ל סלקום: "נצטרך לגדוע את השותפות ארוכת השנים"

על רקע תמיכת חברת סלקום בשביתת ערביי ישראל שהזדהו עם הפורעים ברחבי ארצנו ועם ארגוני הטרור בעזה, פנו רשת ישיבות בני עקיבא, נועם צביה ותנועות הנוער הדתיות במכתב למנכ"ל סלקום, אבי גבאי: "נצטרך לגדוע את השותפות ארוכת השנים".

במכתבם הסבירו הרשתות הדתיות את רצונן לעזוב את החברה וכתבו: "התראה דחופה לפני עזיבת החברה. זה למעלה מ-20 שנה יש ביננו שותפות עסקית, מכבדת ומקצועית כשלמעלה מ-20,000 לקוחות משותפים שלנו, צורכים את שירותי החברה לגווניהם.

זוהי אמנם שותפות ארוכת שנים אך נדמה כעת, כי נצטרך לגדוע אותה באחת ולהיפרד ממכם יחד עם כל לקוחותינו באופן מיידי.
בשעה בה בחרתם, תוך כדי מלחמת קיום על זכותה של מדינתנו היהודית הריבונית להתקיים, להזדהות עם האוייב ולהתנהג כאילו אתם מהאו"ם, חציתם קו אדום בוהק ואיננו רוצים להיות שותפים בכך.

מותר שיהיו לנו מחלוקות אידאולוגיות ובדרך כלל איננו מערבים בהם את העסקים, אך כזו הפניית גב לאומה, בעת בה פורעים רוצחים ובוזזים בכל חלקי הארץ, איננו מוכנים לסבול.

בחרתם לחטוא לאמת, כדי למצוא חן בעיני מאן דהו.. זוהי זכותכם. אבל אנחנו לא נהיה שם אתכם. תתביישו.

לצערנו, אם לא נקבל התנערות והתנצלות פומבית כלפי כלל אזרחי המדינה על הצעד בו נקטתם / נקטו עובדיכם, ניאלץ להודיע לכלל לקוחותינו על עזיבת חברת סלקום לאלתר". (צילום: ארכיון)

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]