חה"כ מעוז לנתניהו: "הקם ממשלת חירום לאומית - צרף כבר היום את סמוטריץ, סער ובנט לקבינט הביטחוני" - 0404
חה

חה"כ מעוז לנתניהו: "הקם ממשלת חירום לאומית – צרף כבר היום את סמוטריץ, סער ובנט לקבינט הביטחוני"

חה"כ אבי מעוז, יו"ר מפלגת נעם, וחבר סיעת הציונות הדתית, פנה לפני כניסת השבת לראש הממשלה נתניהו וקרא לו להקים עוד היום, ממשלת חירום לאומית, וזאת בשל מצב החירום בו נמצאת מדינת ישראל. בנוסף קרא מעוז לרה"מ לצרף את ראשי הסיעות הציוניות לממשלה ולקבינט הביטחוני כבר כעת.

תחילה חיזק במכתבו חה"כ מעוז את רה"מ נתניהו בניהול המערכה, והדגיש את הצורך באחדות מול המראות הקשים "ברצוני לחזק את ידיך העוסקות כעת בשם כל עם ישראל, להילחם בכל תוקף בטרור מבחוץ, בדרום ובצפון, וכן בטרור הערבי מבפנים ולהביא להכרעה אמתית של האוייב כמה שיותר מהר. המראות הקשים שראינו בימים האחרונים, בהם בתי כנסת וספרי תורה מוצתים, בהם יהודים מותקפים על לא עוול בכפם, בהם מעשי לינץ' ביהודים, מחייבים את כולנו להתאחד כאיש אחד בלב אחד ולהכריע את מבקשי רעתנו".

עוד הזכיר חה"כ מעוז, את הכוחות הנפלאים ואת הערבות ההדדית שמתגלה בימים אלו בעם "ואכן, במצב הביטחוני המורכב והחריג בו נמצאת מדינת ישראל, מתעוררים כוחות מופלאים של אחדות בקרב הציבור, כאשר גילויים של עזרה הדדית וסולידריות מדהימה מתגלים בכל רחבי הארץ ובכל גווני הציבור. אין לי כל ספק כי הציבור בארץ רוצה אחדות ומתעורר לאחדות". נכתב.

חה"כ מעוז, פנה לרה"מ וקרא לו להקים ממשלת חירום לאומית ולפנות לראשי הסיעות – סמוטריץ, סער ובנט כבר היום ולצרפם לממשלה ולקבינט "אדוני רה"מ, מול האתגרים הרבים – הגיע עת אחדות. אני קורא לך להקשיב לרחשי לב הציבור ולהקים באופן מיידי ממשלת חירום לאומית בהשתתפות כל מי שטובת ישראל היא נר לרגליו. אני קורא לך לפנות כבר היום לכלל ראשי הסיעות הציוניות , ובכללם גם לחברי הכנסת בצלאל סמוטריץ', נפתלי בנט וגדעון סער ולצרפם לממשלת החירום הלאומית ולהכניסם באופן מיידי לקבינט הביטחוני, המנהל את מצב החירום בעת הזאת".

עוד הוסיף כי "אין לי ספק שממשלה כזאת, גם אם תהיה זמנית עד להכרעת אויבינו, תגביר את האחדות בעם, תיתן תקווה גדולה לציבור ותזכה לאמון מלא מצד כל העם, דבר שבוודאי יאפשר להתמודד בצורה מיטבית יותר עם האיומים הקיומיים העומדים לפתחה של מדינת ישראל". סיים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]