מכבי ת״א: ״דורשים מההתאחדות לדחות את חצי גמר הגביע״ - 0404
מכבי ת״א: ״דורשים מההתאחדות לדחות את חצי גמר הגביע״ חגית אברהם

מכבי ת״א: ״דורשים מההתאחדות לדחות את חצי גמר הגביע״

במכבי ת״א ביקשו היום (רביעי) פעם נוספת מההתאחדות לכדורגל לדחות את חצי גמר גביע המדינה, שאמור להיערך מחר באצטדיון סמי עופר מול מכבי חיפה.

בהודעה שפרסם המועדון נאמר: ״בצל המצב הביטחוני דורש מועדון הכדורגל מכבי תל אביב מההתאחדות לכדורגל לדחות את משחק חצי גמר הגביע נגד מכבי חיפה. כבר ביום שני בלילה, עם פרסום אפשרות העברת המשחק לחיפה, פנתה מכבי ת"א להתאחדות בדרישה להסיר מעל הפרק אפשרות זו.

גם במהלך יום שלישי פנו בכירים במועדון להתאחדות והבהירו כי החלטה לקיים את המשחק תפגע באוהדי הקבוצה ותמנע מהם להגיע לצפות בו. לא ייתכן כי בתקופה בה המצב הביטחוני במדינה כה רגיש, ההתאחדות תצפה מאלפי אוהדים לעזוב את משפחותיהם ולהגיע מאזור המרכז לחיפה. זוהי ציפייה בלתי מתקבלת על הדעת, מסוכנת ומנותקת מהמציאות.

הטענה כי לא ניתן למצוא תאריך אלטרנטיבי לקיום המשחק וההתעקשות לקיים אותו בימים בהם תושבי המדינה נמצאים תחת מתקפה אינה מתקבלת על הדעת. אין סיבה ממשית שלא לדחות את מועד סיום הליגה או למצוא מועד חלופי לקיום משחקי חצי הגמר ונדמה כי מדובר בהתעקשות קטנונית שמניעיה אינם ברורים.

הדברים אמורים בפרט נוכח ההחלטה שהתקבלה בתהליך לא ברור, בדרך של "הנחתה" מבלי לשתף את הקבוצות בשיקולים בזמן אמת. במצב הביטחוני בו אנו מצויים תחת מתקפה ובראש מעיינינו לשמור על בטחוננו וביטחון הקרובים אלינו, אין היגיון בקיום המשחק במועד ובמיקום שנקבע ולכן אנו דורשים בכל תוקף לדחות את המשחק שנקבע למחר למועד אחר״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]