המפכ''ל לשוטרים וללוחמים: "אי אפשר שלא להתפעל יום יום מנחישותכם, מחתירתכם למגע" - 0404
המפכ דוברות המשטרה

המפכ"ל לשוטרים וללוחמים: "אי אפשר שלא להתפעל יום יום מנחישותכם, מחתירתכם למגע"

המפכ"ל יעקב שבתאי שלח איגרת לכל שוטרים והלוחמים נוכח האירועים האחרונים במדינה.

שבתאי: "בימים האחרונים, אנו מצויים במערכה לאומית מורכבת ומאתגרת, במסגרתה משטרת ישראל עומדת במבחנים לא פשוטים, ועיני הציבור נשואות כולן אלינו. גם ברגעים אלה, בכל מקום, ובכל חלקי הארץ, אנו מעגנים ומרחיבים את הנוכחות המשטרתית, מממשים את הזכות שניתנה לנו, להגן על ביטחונם האישי של אזרחי המדינה, ושואפים להעניק לאזרחים מכלל גווני הקשת ממנה מורכבת החברה בישראל, את השירות הטוב ביותר.

אלפי שוטרים, לוחמים, קצינים, מפקדים ומתנדבים, פועלים במתכונת מוגברת ומאומצת במוקדים ובזירות השונות, וזאת במציאות ביטחונית לא פשוטה, ותוך גילוי אורך רוח, נחישות ומסירות אין קץ.

למרות הקשיים והעומס, פגשתי שוטרים ומפקדים ממוקדים ביעדים ובמטרה. שוטרים שמבצעים עבודתם באופן מעורר הערכה וכבוד. רק מי שמכיר מקרוב את עבודת המשטרה, מבין את הסכנות הגלומות בעבודת השוטרים.

אי אפשר שלא להתפעל יום יום מנחישותכם השוטרים, מחתירתכם למגע, ומהניצוץ שיש לכם בעיניים. אני גאה בכם!

אני פונה לכל אחת ואחד מכם השוטרים והמפקדים, ומחזק ידיכם כמי שעמלים לילות כימים, לביצוע כלל המשימות מתוך שליחות, הקרבה וסיכון עצמי. העתיד מזמן לנו אתגרים לא פשוטים. אך אין לי ספק שבזכות העוצמה הארגונית שניחנה בה משטרת ישראל, בזכות הכוח המוסרי והערכי, בזכותכם – יידעו אזרחי המדינה כי שוטריה מבצעים תפקידם באמונה ובהצלחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]