צה"ל: "תקפנו במהלך הלילה 15 פעילי טרור ו-130 יעדים - לא נעצור עד שנשיג פגיעה רחבה בחמאס" | צפו - 0404
צילום: ערבים

צה"ל: "תקפנו במהלך הלילה 15 פעילי טרור ו-130 יעדים – לא נעצור עד שנשיג פגיעה רחבה בחמאס" | צפו

דובר צה״ל מסר הבוקר (שלישי) כי, במהלך הלילה כוחותינו מחיל האוויר תקפו במספר גלי תקיפה למעלה מ-130 יעדי טרור של ארגוני הטרור ברצועת עזה. 

על פי צה"ל: "בגל התקיפה הראשון והשני, מטוסי קרב, מסוקי קרב וכלי טיס של צה״ל תקפו אתרים לייצור אמצעי לחימה של ארגון הטרור חמאס. בגל התקיפות השלישי הותקפו מטרות של ארגון חמאס ושל ארגון הטרור גא״פ, שביניהן: אתרים לייצור אמצעי לחימה ומתחמים צבאיים של ארגוני הטרור חמאס וגא״פ, באחד מהם ממוקם ביתו של מפקד גדוד בארגון הטרור חמאס.

כמו כן, במסגרת התקיפות ביממה האחרונה צה״ל תקף את מבנה המודיעין הצבאי של הארגון וכן סיכל כ-15 פעילים של הארגון. בנוסף, טנקים וכלי טיס של צה״ל תקפו יעדי טרור נוספים, בתוכם: שתי מנהרות טרור התקפיות סמוכות גדר. ארגון הטרור חמאס ממקם במכוון את נכסיו הצבאיים בלב האוכלוסייה האזרחית ברצועת עזה. צה״ל נוקט באמצעי זהירות כדי לצמצם ככל הניתן  פגיעה אפשרית באזרחים  במהלך פעילותו הצבאית.

ארגון הטרור חמאס אחראי על הנעשה ברצועת עזה וממנה, ויישא בהשלכות לפעולת כנגד מדינת ואזרחי ישראל. נכון לשעה זו זוהו כ-200 שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לוחמי ההגנה האווירית יירטו עשרות רקטות". (צילום וידאו: דובר צה"ל)

ערבים

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]