הקול שלכם | בועז גולן הקים רשת חברתית. גולן: ״תם עידן סתימת הפיות״ - 0404
הקול שלכם | בועז גולן הקים רשת חברתית. גולן: ״תם עידן סתימת הפיות״ מייקי

הקול שלכם | בועז גולן הקים רשת חברתית. גולן: ״תם עידן סתימת הפיות״

תם עידן סתימת הפיות בישראל. מרגע זה, חופש ביטוי מלא. העיתונאי בועז גולן, שהקים את אתר החדשות 0404, השיק היום רשת חברתית חדשה – מייקי –  www.mykey.co.il

הרשת החברתית החדשה, מאפשרת לכל גולש לפתוח דף משלו, ללא הגבלת כמות החברים, להעלות פוסטים, תמונות וסרטונים וכמובן לקבל לייקים, תגובות, שיתופים ולשתף בעצמו כל תוכן. הרשת מאפשרת צ׳אט בין חברים ועוד. הרשת זמינה כעת באמצעות גלישה במחשב או באמצעות הסלולר דרך אפליקציות חינמיות שעלו לחנויות אפל וגוגל.

הרשת החברתית החדשה מאפשרת אף להפיק סקרים פנימיים, לחפש חברים על פי אימייל ו/שם ועוד.

הרשת החדשה מיועדת לכולם, אך בעיקר פונה לגולש הישראלי. שפת ברירת המחדל עברית, אך ניתן לעבור גם לשפה האנגלית. הרשת תאפשר חופש ביטוי מלא, על פי החוק בישראל. ברשת מייקי הפוסטים שלכם ייחשפו לכלל החברים שלכם ובקיר הראשי – ככל שתרצו.

בועז גולן, מייסד רשת מייקי: ״מזה חודשים אנו עובדים על הפרויקט ההכרחי הזה. מאות אלפי ישראלים סובלים מחסימות תוכן ברשתות החברתיות השונות. סותמים להם את הפה על כלום ושום דבר, למרות שלא פעלו נגד החוק, לא כתבו דברים שיש בהם הוצאת דיבה או לשון הרע, אלא סתם כי תפיסתם לא תואמת תפיסתו של מאן דהוא או שקבוצות גולשים החליטו לדווח עליהם, בלי שום סיבה״.

גולן מוסיף ומספר על מדיניות האתר החדש: ״נאפשר לכולם לכתוב מה שבא להם, לא נחסום תוכן שאין איתו שום בעיה חוקית או שאינו נוגד את התקנון הברור שלנו. ברירת המחדל ברשת החדשה היא השפה העברית ולנו חשובה ארץ ישראל. תוכן שיהיה בו כדי לפגוע בארצנו או בכוחותינו היקרים – יחסם ויוסר לצמיתות. תם העידן שבו יסתמו לעם ישראל את הפה, תם העידן שבו לא יתנו לרוב העם להביע דעתו״.

גולן מבהיר בנוסף: ״לא נגביל כמות חברים ולא נגביל חשיפה. אם יהיו לך 6,000 חברים או 50,000 אלף חברים וכל כמות אחרת – כולם יוכלו להחשף לתוכן שלך. ההחלטה תהיה ביד הגולשים מה לראות ומה לא לראות. כמובן שנצטרף את סיוע אזרחי ישראל להרים את הרשת ולסייע לה לסייע לכולם״.

בימים אלה עובדים בצוות מייקי על הגרסה המלאה של הרשת החברתית החדשה. בהמשך יעלו סטורי, וידאו לייב, גרפיקה משודרגת, אפשרויות שונות להעברת קבצים ועוד הפתעות.

בשלב הראשוני ועד להתייצבות המערכת, סרטוני וידאו לפרסום הוגבלו לנפח קטן.

במייקי מבקשים מהקהל הישראלי מעט סבלנות: ״חודש ההשקה הראשון עשוי לגרור עומסים ותקלות. נלמד את המערכת ונתקדם יחד אתכם לרשת ישראלית חברתית למען כולנו”.

עקבו ברשת מייקי אחר הפרופיל מייקי – הרשת הישראלית. בפרופיל זה נעדכן מסביב לשעון על הנעשה ברשת, שדרוגים ושינויים.

מוזמנים להרשם ולהתחבר: https://www.mykey.co.il/

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]