כמעט נכנס לכנסת | איינאו פרדה סנבטו מהציונות הדתית מסכם קמפיין מוצלח: "הבאנו 15,000 אלף קולות מקהילת ביתא ישראל" - 0404
כמעט נכנס לכנסת | איינאו פרדה סנבטו מהציונות הדתית מסכם קמפיין מוצלח:

כמעט נכנס לכנסת | איינאו פרדה סנבטו מהציונות הדתית מסכם קמפיין מוצלח: "הבאנו 15,000 אלף קולות מקהילת ביתא ישראל"

איינאו פרדה סנבטו, מועמד הציונות הדתית שהיה ממוקם במקום השביעי ברשימה לכנסת הנוכחית, מסכם קמפיין מוצלח בו קיבלה המפלגה כ-15,000 קולות בקרב קהילת ביתא ישראל.

איינאו פרדה סנבטו פנה במכתב לפעילים ובו סיפר כי מניתוח קלפיות ההצבעה עלה כי הציונות הדתית קיבלה בבחירות האחרונות 15,000 קולות, לדבריו: "ביחד, בתקופה די קצרה, הבאנו הישג מרשים בתנאים לא כל כך פשוטים, ועל כך אני שוב מביע את תודתי העמוקה על המאמץ וההשקעה שלכם.
אני מאמין ובטוח שיו״ר המפלגה חה"כ בצלאל סמוטריץ, רואה חשיבות רבה בחיבור של כלל קהילות ישראל, כמו גם אנחנו קהילת ביתא ישראל.

אני מאמין שמעתה נהיה חלק אינטגרלי ממוסדות המפלגה וביחד נשמור על הזהות היהודית של מדינת ישראל. נדאג לפיתוח ההתיישבות, צמצום פערים חברתיים וחינוכיים, ונמגר תופעות מדאיגות של גזענות.

חיים בר גבע ערך ניתוח מעמיק של קלפיות הצבעה והסתייע בגורמים בעלי ידע בתחום, ומכך עולה שבזכותכם, הבאנו 15,000 אלף קולות.

במהלך מסע הבחירות דאגנו להעלות את הבעיות העיקריות שלנו ביניהם צפיפות הדיור, התעמרות בעבודה והחדירה של שמאל רדיקלי לקהילה, כמו גם השימוש הציני שנעשה בצבע עורנו לניגוח מוסדות המדינה.
אנחנו נאלצים להתמודד עם ניסיונות מרושעים להשניא אותנו בעיני גופים ורשויות ממלכתיים במדינה ולנתק אותנו מהזהות היהודית שלנו שעליה הקפדנו להגן בחירוף נפש בעבר בגלות.

מפלגת ה׳ציונות הדתית׳ מייצגת את מה שאנחנו: באנו כי אנחנו יהודים, באנו כי אנחנו ציונים.  המסע שלנו הוא למרחקים ארוכים כי אין לנו מדינה אחרת ואין לנו עם אחר.

אנו מכוונים להיות חלק מהנהגת המדינה- כי המדינה זה אנחנו, לא אדם זה או אחר או צבע עורינו יגדיר אותנו, הזהות והערכים שבשמם הגענו לארץ, שהורינו הנחילו לנו, אנו לא מוותרים על עמדתינו".

בשיחה עם חדשות 0404 סיפר מועמד הציונות הדתית כי קיבל הבטחה מיו"ר המפלגה סמוטריץ', כי אם תוקם ממשלת ימין, בה הציונות הדתית תקח חלק, הוא יכנס לכנסת במסגרת החוק הנורווגי. פרדה סנבטו התייחס לניסיונות להקים ממשלת שמאל בראשות בנט-לפיד והעריך כי הן יכשלו וכי לפיד יחזיר בסופו של דבר את המנדט לכנסת.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]