בן גביר ליו"ר התאחדות הכדורגל: תשעה את דאבור מנבחרת ישראל - 0404
בן גביר ליו יונתן סינדל, פלאש 90

בן גביר ליו"ר התאחדות הכדורגל: תשעה את דאבור מנבחרת ישראל

בעקבות הפוסט של של שחקן נבחרת ישראל, מונס דאבור, סביב ההתפרעויות בירושלים, בו התבטא אללה לא מעלים עין, הוא ממתין ליום הדין”. פנה יו"ר עוצמה יהודית חבר הכנסת איתמר בן גביר, במכתב ליו”ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, בדרישה להשעות את החלוץ מנבחרת ישראל.

במכתבו, כתב בן גביר: “על רקע האלימות בירושלים וההתפרעויות בהר הבית, הזדעזעתי לקרוא את התבטאותו של שחקן נבחרת ישראל בכדורגל, מונס דאבור: “אללה לא מעלים עין, הוא ממתין ליום הדין”. ההתבטאות המזעזעת הזאת באה לאחר שכמות גדולה של מחבלים התפרעו על הר הבית ובשכונת שמעון הצדיק”.

והוסיף: “לא ייתכן ששחקן נבחרת ישראל בכדורגל יצדד בצד של האויב ולמעשה יתמוך בפגיעה בחיילי צה”ל ובנשים וילדים על רקע היותם יהודים. נבחרת ישראל מייצגת את מדינת ישראל ברחבי העולם, לא ייתכן ששחקן המייצג את הנבחרת יתבטא בצורה כזו. אם לא נאה לו ללבוש את מדי הנבחרת, הוא יוכל לשחק בנבחרת של סוריה, שם בטח יתאים יותר לעמדותיו הטרוריסטיות.

אשר על כן ולאור כל האמור לעיל אבקשך להשעות במיידי את שחקן הנבחרת מונס דאבור, שחקן שלובש את מדי הנבחרת אינו יכול לצאת נגד המדינה שאותה הוא מייצג. אבקשך לעדכנני בעניין הנ”ל".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]