סמוטריץ' לבנט: "אל תמסור לשמאל הקיצוני ולתומכי הטרור את המפתחות לניהול המדינה" - 0404
סמוטריץ' לבנט: יונתן זינדל, פלאש 90

סמוטריץ' לבנט: "אל תמסור לשמאל הקיצוני ולתומכי הטרור את המפתחות לניהול המדינה"

יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ' קרא הערב ליו"ר ימינה בנט לעצור "רגע לפני התהום" ולא למסור לשמאל הקיצוני ולתומכי הטרור את המפתחות לניהול המדינה.

סמוטריץ': "עזוב דמגוגיה נפתלי. וודאי שאחים אנחנו. אסור שנהיה חלוקים בלבבות חלילה. אבל מה לעשות, בדעות אנחנו כן חלוקים. כנסת וממשלה הן לא קומזיץ בתנועת נוער ואתה לא קומונר שמפריח ססמאות. אלה זירות של קבלת החלטות והכרעות מעשיות. לכן קואליציה צריכה להיות הומוגנית ומבוססת מכנה משותף ערכי רחב.

‏יצור הכלאיים המפוצל קיצונית שאתה מנסה להקים יענה אולי על השאיפות האישיות שלך להיות ראש ממשלה אבל לא יעשה שום דבר טוב למדינת ישראל. זו תהיה ממשלת שיתוק לא מתפקדת שלא תוכל לקבל שום הכרעה במגרש הפוליטי וממילא תאפשר לבג"צ ולפקידות המשפטית להמשיך לשחוק ולפגוע בכל היקר והחשוב לנו. ‏זו תהיה ממשלת הרס הזהות היהודית, הרס הציונות וההתיישבות, הרס המעט שעוד נשאר מהמשילות, ועוד ועוד.

אתה יודע מצויין שאם רק היית מניח בצד את העניינים האישיים ומוריד מעל סדר היום את אופציית ממשלת השמאל בראשותך היתה קמה כבר ממשלת ימין, בלי תומכי טרור אנטי ציוניים שאתה רץ לזרועותיהם.

‏עוד לא מאוחר נפתלי, תקשיב לחברך עמיחי שיקלי. תודיע ללפיד שחבל לו על הזמן. תישאר חבר שלו ברמה האישית אבל אל תפר את שלל הבטחות הבחירות שלך ואל תמסור לו ולשמאל הקיצוני ותומכי הטרור את המפתחות לניהול המדינה. אני מקווה שאם לא תעשה זאת מעצמך, שותפיך למפלגה יעצרו אותך רגע לפני התהום".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]