ערבים תקפו תלמידי ישיבת מרכז הרב בעת שערכו סיבוב שערים - תלמיד נפצע קל - 0404
ערבים תקפו תלמידי ישיבת מרכז הרב בעת שערכו סיבוב שערים – תלמיד נפצע קל

ערבים תקפו תלמידי ישיבת מרכז הרב בעת שערכו סיבוב שערים – תלמיד נפצע קל

מספר תלמידי ישיבת מרכז הרב הותקפו על ידי ערבים בעת שערכו סיבוב שערים בעיר העתיקה. המפגע השליך לעברם אבנים, ואחד התלמידים נפגע. למרות שהמקום מרושת מצלמות אבטחה, ולמרות ששוטר עדכן את התלמידים כי התוקף נתפס – טרם ידוע על מעצר חשודים בתקיפה.

התקיפה אירעה לפני כשבוע וחצי, סמוך ל'שער הסליחה' ברחוב ויה דולורוזה פינת באב חוטה בעיר העתיקה בירושלים. מפגע ערבי השליך אבנים לעבר קבוצת התלמידים. כתוצאה מכך נפצע אחד מחברי הקבוצה ברגלו.

התלמידים פגשו בשוטר שהיה באזור, אשר מסר להם כי המפגע נתפס. עם צאת השבת ניגשו התלמידים להגיש תלונה, אולם עד חצות הלילה לא התפנה חוקר לקבל את תלונתם. התלמידים הגישו תלונה מקוונת, אולם טרם ידוע על מעצר חשודים.

עו"ד בלייכר מארגון חוננו המייצג את תלמידי הישיבה מסר "זריקות אבנים הינן אירוע חמור ומסכן חיים, הדורש מיצוי כל חומרת הדין עם המפגע". עו"ד בלייכר ביקש מהמשטרה לאסוף את מצלמות האבטחה הנמצאות במקום על מנת להביא להפללת החשוד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]