הזיע כדי לקבל ריאיון עם נתניהו | אז מה התברר ביום הראשון של החקירה הנגדית של אילן ישועה? - 0404
הזיע כדי לקבל ריאיון עם נתניהו | אז מה התברר ביום הראשון של החקירה הנגדית של אילן ישועה? פלאש 90

הזיע כדי לקבל ריאיון עם נתניהו | אז מה התברר ביום הראשון של החקירה הנגדית של אילן ישועה?

היום התקיימה החקירה הנגדית של פרקליטי ראש הממשלה נתניהו ופרקליטי הזוג אלוביץ' לאילן ישועה במשפט רה"מ. אז מה התברר ביום הראשון של החקירה הנגדית?

ממנכ״ל חלש ו״מקבל הוראות״, שהתחיל לקבל הוראות מאלוביץ׳, וטען שהטה סיקור רק בעניין נתניהו בתחילת 2013 (המועד בו מתחיל כתב האישום), מתחיל להתברר: מנכ"ל-על, דורסני, שקיבל את פניו של אלוביץ׳ באפריל 2012 ביוזמות להתערבות בתכנים באתר וואלה, ואפילו בכלי תקשורת אחרים כמו עיתון ״גלובס״, ובעניינים שכלל לא קשורים לנתניהו. פער אדיר בין מה שהעיד בראשית לבין מה שעלה היום בנגדית.

ישועה שהעיד על עצמו ששיקר והיה מניפולטיבי, שהזיע לקבל ראיונות משרה וביבי נתניהו והיה מוכן לקיים יחסי תן קח לצורך זה כשזה לגיטימי, וכאמור, מתערב גם מתערב בתכנים.

בנוסף, זהו אילן ״אני לא מקליט פגישות״ ישועה, שבניגוד למה שהעיד בחקירה הראשית – התרסק בחקירה הנגדית אל מול הבדיקה החדשה של הטלפון שלו שביצעה ההגנה: ומסתבר – מקליט גם מקליט, עם 2 פלאפונים ו-3 אפליקציות. פה הוא נחשף פשוט כי הבדיקה המחודשת של הטלפון שלו נעשתה אחרי הראיון בפרקליטות.

עוד עלה מהנגדית היום – כל מה שהוא אמר או כתב זה לא ״כפשוטו״, בהתעלם מכך שבזמן אמת הדברים שהוא כתב ואמר התקבלו כפשוטם. בעצם הוא אומר, כששאול כתב זה ״כפשוטו״, ׳מה שאני כתבתי אלה דברים שאמרתי בציניות׳, או ׳כמשרתם של אדונים׳.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com