ח"כ אבי מעוז "לסגור את יחידת יוהל"ם ולהפסיק את ההשפעות הזרות על צה"ל" - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

ח"כ אבי מעוז "לסגור את יחידת יוהל"ם ולהפסיק את ההשפעות הזרות על צה"ל"

יו"ר מפלגת נעם וחבר סיעת הציונות הדתית, ח"כ אבי מעוז, קרא היום (שלישי) בכנסת לסגור את יחידת היועצת לענייני מגדר בצה"ל ומתח ביקורת על תהליך גיוס החיילות לכלל היחידות בצבא.

ח"כ מעוז: "בעקבות בג"ץ אליס מילר החל תהליך שמתעצם בשנים האחרונות, בהובלת ארגונים שממומנים על ידי קרנות וממשלות זרות, כגון פורום דבורה, שדולת הנשים ועוד, ובשיתוף פעולה עם יחידת יוהל"ם – יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר.

במסגרת תהליך זה מופעל לחץ אדיר על מפקדי צה"ל, הן בצורה ישירה והן בדרכים עקיפות, על ידי מכוני מחקר ועתירות לבג"ץ, לקבל חיילות לכל היחידות בצה"ל, כולל הקרביות ביותר, בניגוד לעשרה מחקרים של צה"ל שקבעו בצורה ברורה שלא לקדם מגמה זו.

הן מצד הפגיעה בכשירות היחידות כאשר נאלצים להוריד את רף הדרישות, הן בפגיעה חמורה בקדושת המחנה, הן בהכנסת שיקולים זרים להחלטות מבצעיות של בנין הכח הצבאי, והן בפגיעות פיזיות בלתי הפיכות באותן חיילות. אולם עבור הגורמים הדוחפים אג'נדה זו, זהו מחיר נסבל.

מדובר בסכנה למדינת ישראל, כאשר מקשים על צה"ל למלא את ייעודו, כשלא מאפשרים לו להתנהל על פי שיקולים מקצועיים בלבד, רק לשם מימוש המושג המכובס שוויון מגדרי.

ממליץ לרמטכ"ל לסגור את יחידת יוהל"ם ולהפסיק את ההשפעות הזרות על צה"ל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]