אשה נפצעה מאבנים בשמעון הצדיק בירושלים. בן גביר: "אם המשטרה לא תעשה סדר אעביר את לשכתי לשכונה" - 0404
אשה נפצעה מאבנים בשמעון הצדיק בירושלים. בן גביר: ידידיה אפשטיין

אשה נפצעה מאבנים בשמעון הצדיק בירושלים. בן גביר: "אם המשטרה לא תעשה סדר אעביר את לשכתי לשכונה"

הטרור הערבי בארצנו נמשך ללא הפסקה. מחבלים השליכו אבנים על בית בשכונת שמעון הצדיק וגרמו לפציעה של אשה שאף פונתה לבית החולים.

יו"ר עוצמה יהודית, מסיעת הציונות הדתית, ח"כ איתמר בן גביר אמר בתגובה כי "אם המשטרה לא תעשה סדר אעביר את לשכתי לשכונה".

ח"כ בן גביר: "הכתובת מזמן על הקיר, סבל התושבים בשכונת שמעון הצדיק לא פוסק. יידויי אבנים, צעקות ואיומים . עכשיו יש גם פצועה מיידוי אבנים שפונתה לבית החולים.

משטרת ישראל ומערכת המשפט חייבים להפנים שמדובר בקבוצת פורעים טרוריסטים צמאי דם ושטופי שנאה יהודים. חייבים לנהוג ביד קשה ולהחמיר בענישה. רק הרתעה תביא להפסקת הטרור.

אם המצב לא יטופל והמשטרה תגיע לעשות סדר, אקבע את לשכתי הפרלמנטרית במקום. אולי זה מה שישכנע את בכירי המשטרה להחליט שחייבים לעשות סדר ולפעול בשטח". (צילום: ארכיון)

ממשטרת ישראל נמסר: "אנו פועלים בכוחות מתוגברים ובאמצעות מגוון אמצעים למניעת חיכוך, אלימות ועימותים באזור וזאת על מנת לשמור על מרקם החיים, להגביר את ביטחון התושבים ולמצות את הדין עם מעורבים באירועי אלימות המתרחשים במקום. אנו נמשיך לפעול למען ביטחונם האישי של כלל תושבי ירושלים זאת לצד שמירת עקרונות הדמוקרטיה תוך מתן אפשרות לכל אדם להביע מחאתו בגבולות החוק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]