פעיל מרכזי בימינה לשעבר הקים משמרת מחאה מול ביתה של שקד - 0404
פעיל מרכזי בימינה לשעבר הקים משמרת מחאה מול ביתה של שקד

פעיל מרכזי בימינה לשעבר הקים משמרת מחאה מול ביתה של שקד

חיים בר גבע, פעיל מרכזי במפלגת ימינה לשעבר, שאף היה ממקימי מערך השטח של מפלגת הימין החדש בבחירות 2019א' ובבחירות ב' היה יו"ר מטה ימינה בבנימין, הקים משמרת מחאה ספונטנית מול ביתה של שרת המשפטים לשעבר איילת שקד.

לדברי בר גבע הוא מקבל תמיכה רחבה מאד מחברים בימינה, שרואים בו שליחם להביע מחאה נגד הקמת ממשלת שמאל על ידי בנט ואיילת שקד.

בפוסט שפרסם אמר בפייסבוק כתב בר גבע: "איילת שלום, אכן ימים קשים, זה בהחלט לא העת למחאות פולטיות, זה זמן לתת לאחדות העם מקום ולבכות את האסון הנורא. אך מה אעשה וצוותי המו"מ שלכם להקמת ממשלת שמאל יושבים ודנים ברגע זה והמוחות הקודחים של השמאל כבר התנו לכם שמות ורעיונות למעשה הנואל הזה -קוראים לזה "ממשלת אחדות"- מה שברור לכולם שאחדות אין כאן, לי זה מזכיר את המילים התנתקות התכנסות קורבנות השלום מכבסת מילים שהשמאל אלוף בהם, אתם הרי לא עוצרים לרגע, ושעון החול הולך ואוזל- תוך חורבן של כל ערך ציוני, של התיישבות, מדינה יהודית ועמידה על עקרונות שריח מסורת ושעליהם גדלנו, מתרחש אל מול עיננו.

את מכירה אותי היטב, אני ברמה האישית מאוד מעריך אותך, זהו צעד שלא קל לי ברמה האישית מולך ומול נפתלי ובהחלט לא מתאים לי בימים אלו ברמה האישית לעשות, אך הגיעו מבחינתי מים עד נפש, השתדלתי שלא לתקוף אתכם ולהגיד שאני מבין את המתרחש ובטח שם אצלכם הדברים נראים אחרת, אבל מה שמדדה כמו ברווז ועושה קולות של ברווז- זה ברווז ולא משהו אחר.

הגיע הזמן שבלי נימוסים אגיד לך- המלך הוא ערום! לצערי ההתנהלות של נפתלי מסכנת את ביתי הפרטי במצפה כרמים וכל ההתיישבות ומה שחשוב לערכי הימין. גמלה בליבו של נפתלי להקים ממשלת שמאל תחת הכותרת "ממשלת אחדות" עם מיעוט מפלגות מהימין תוך החזרה לקדמת הבמה את החלקים ההזויים ביותר בשמאל שהביאו עלינו את חורבן אוסלו ומעולם לא הודו בטעותם, האסון שהתרחש פה בסופש האחרון היה כאין וכאפס למה שהביאו עלינו תפיסות העולם הללו, שכחנו את ימי קורבנות השלום ההזויים? מאות רבות של קורבנות, אם שכחת.

מה יהיה על נושא המסתננים והשכונות בדרום תל אביב? מה עם טיפול בסוגיות של הזהות היהודית של המדינה? ומה עם מאבק על משילות ושלטון המשפטנים? את באופן אישי נותנת יד למהלך כזה ועל שמך הוא ירשם. עצרי את המהלך. קפצי מהרכבת הדוהרת ותצילי את כולנו. מי יודע אם לעת כזו הגעת למלכות? תעשי את מעשה אסתר, תהיי גיבורה עבורנו. את מסוגלת, בכוחך הדבר. אין לי ברירה אלא להתחיל לשבת מול ביתך במשמרת מחאה, כן אני אדם פרטי, ציוני וימני, ואני בטוח שעוד רבים יבואו ויצטרפו אלי.

תסתכלי לי בעיניים – את יודעת שסוגיית מצפה כרמים נמצאת על השולחן ותידון בבית המשפט ב2.7.21! זה על הסף ובממשלה כזו שאת מקימה, זה יקרה במשמרת שלך. סוגיית הגיור כבר נפסק בבית המשפט, אותה ממשלת "אחדות", רק צריכה לשבת בשקט והחוק יחול- איזה אחדות ואיזה נעליים, קרע עצום יפער מול עיננו. תעצרי את הטרוף, כל מה שנדרש ממך זה להגיד, ידי לא במעל".

לסיום כתב בר גבע: "אני לא בא נגדך, אלא לחזק אותך. לביאה, אני נושא עיני אליך. עמיחי, אביר, מתן, ניר ועידית שלא תחשבו שהפוסט הזה לא פונה אליכם באותה מידה, אתם חברי כנסת, אתם נבחרי ציבור ויש לכם אחריות אישית למה שקורה פה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com