בציונות הדתית מבהירים: ״אין ולא יהיה שינוי בעמדתנו בנוגע להישענות על תומכי מחבלים״ - 0404
בציונות הדתית מבהירים: ״אין ולא יהיה שינוי בעמדתנו בנוגע להישענות על תומכי מחבלים״ אוליביה פיטוסי, פלאש 90

בציונות הדתית מבהירים: ״אין ולא יהיה שינוי בעמדתנו בנוגע להישענות על תומכי מחבלים״

ממפלגת הציונות הדתית נמסר הבוקר (שני) בנוגע למגעים לגבי הקמת ממשלת ימין בתמיכת מפלגת רע״ם: ״אין ולא יהיה שינוי בעמדת הציונות הדתית לגבי הישענות על תומכי מחבלים, ששוללים את קיומה של ישראל כמדינה יהודית.

מי שיעלה על דעתו להקים ממשלה שכזו שתסכן את המדינה היהודית, ישא אות קין עד אחרון ימיו. ח"כ בצלאל סמוטריץ' הבהיר את הדברים אמש לראש הממשלה בפגישתם ואף הבהיר לו שיפעל בכל הכלים שלרשותו על מנת לוודא שממשלה שכזו לא תקום בכל מקרה ובכל צד של המפה הפוליטית.

מצער מאוד שראש הממשלה נתניהו, שהצהיר מעל כל במה שלא יקים בשום אופן ממשלה עם תומכי הטרור, פועל ללא לאות להקים ממשלה כזו. יש מתווה טוב שמאפשר הקמת ממשלת ימין כבר היום. כל השחקנים מכירים את פרטי המתווה, אך הוא דורש ויתורים של כל השחקנים.

אדוני ראש הממשלה, גדעון, נפתלי, המשחקים הללו מסוכנים לעתידה של מדינת ישראל. אנו מציעים לחדול ממשחקי האגו ולהקים ממשלת ימין באופן מיידי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]